Як зняти лак без спеціальної рідини: альтернативні способи

Як зняти лак без спеціальної рідини?

Вам терміново потрібно зняти лак з нігтів, але під рукою немає спеціальної рідини? Ми знаємо, що робити

Щоб досягти найкращих результатів, процедуру потрібно буде повторити кілька разів – який би варіант із запропонованих ви не вибрали. Пам'ятайте, що легко зняти лак з нігтів можна тільки за допомогою спеціальної рідини. Жодне альтернативний засіб не буде настільки ж ефективно, як спеціальний засіб, але спробувати можна.

спиртовмісні рідини

Чим вище процентний вміст спирту у використовуваному засобі, тим воно буде ефективніше. Швидко зняти лак з нігтів допоможе медичний спирт. Замочіть нігті в спиртової рідини на 15-20 хвилин для кращого результату.

Варто бути обережною в підборі спиртовмісної кошти. Наприклад, не варто використовувати алкогольні напої, лак для волосся або аерозольний дезодорант.

Зубна паста

Для такого методу знадобиться досить велика кількість зубної пасти. Озбройтеся також паперовим рушником, зубною щіткою і приступите до відтирання лаку. Для більшої ефективності варто використовувати відбілюючі зубну пасту, так як вона краще видаляє колірний пігмент.

розчин оцту

Укус – універсальний засіб, яке можна використовувати в якості засобу для чищення майже на будь-якій поверхні. Для підвищення ефективності такого способу, в оцет можна вичавити половинку апельсина або лимона. Замочіть в такої рідини кінчики пальців на 10-15 хвилин. Це повинно допомогти зняти лак з нігтів.

Якщо ваші нігті пожовкли після кольорового покриття, вам допоможе ця стаття.

А які способи зняти лак з нігтів без спеціальної рідини ви знаєте? Розкажіть в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: