Як правильно змішувати туш для вій: поради

Як змішувати декілька тушею для вій?

Правила в макіяжі – проста умовність: ті, хто їх порушують, кожен день роблять багато відкриттів. Одне з них – використовувати декілька видів туші в макіяжі очей. Навіщо це потрібно?

Чи існує туш, яку всі без винятку вважали б ідеальною? Навряд чи. Поки її не винайшли, доводиться в розмаїтті хороших варіантів шукати кращий і змішувати різні варіанти тушею.

Візажистів давно відомо, що в косметичці – навіть базової – повинна бути не одна туш, а кілька, адже ніхто не забороняє поєднувати їх між собою, нашаровуючись один на одного.

Дослідним шляхом б'юті-гуру з'ясували, що наносити на вії туші одну за однією в хаотичному порядку все-таки не слід. У цьому повинна бути певна логіка, інакше результатом будуть злиплі вії, покриті шаром грудочок.

база

Раз вже ви серйозно взялися за макіяж вій, спробуйте почати з нанесення бази. Оскільки далі підуть відразу кілька шарів туші, не наносите праймер товстим шаром. Хороша база – така, як Subversion від Urban Decay або Big & Loud Lash Primer від NYX Professional Makeup – не тільки надає віям об'єм і довжину, але ще і доглядає, зволожуючи і живлячи волоски. Ніякі ламкість і крихкість (навіть після експериментів з нашаруванням тушею) віям не загрожують.

перший шар

Після нанесення бази, поки вона не висохла до кінця, розподіліть по віям туш з ефектом поділу – у таких зазвичай акуратна маленька щіточка з великою кількістю тонких ворсинок. Туш Définicils від Lancôme – один з найбільш підходящих варіантів для першого шару в макіяжі вій. Цей шар, до речі, теж не повинен бути надто щільним і густим. Тому наносите туш легкими рухами, звертаючи увагу тільки на якість розділення.

другий шар

Обсяг і вигин – ось ключові слова, які потрібно шукати на упаковці туші для другого шару. Нанесіть його звивистими рухами по всій довжині, приділяючи особливу увагу кореням. У «об'ємних» тушею, як правило, велика і пухнаста щіточка – така, як у Eyes To Kill від Giorgio Armani.

фініш

Взагалі-то можна обійтися праймером і двома шарами туші: вії вийдуть такими, що ніякими стрілками і тінями їх доповнювати не знадобиться. Якщо ж ви хочете нанести на вії ще і третій шар туші, вибирайте ту, що з ефектом накладних вій – підійде, наприклад, Lash Queen від Helena Rubinstein.

Спробували цей макіяж-прийом? Станьте.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: