Французький манікюр в домашніх умовах

Як правильно робити французький манікюр

Як не дивно звучить, але батьківщиною французького манікюру вважається не Франція, а Америка. Вперше його почали використовувати в Голлівуді, і вже після цього він став популярним у всьому світі. І не дивно, адже французький манікюр – це стильно, модно, вишукано, а також доречно скрізь.

І сьогодні ви навчитеся робити це елегантний манікюр будинку, а не в салоні. Для цього вам не знадобиться безліч спеціальних інструментів, а всього лише пилка, засіб для видалення кутикули, набір лаків. Звичайно ж, зараз продаються спеціальні набори для французького манікюру, однак вони досить незручні. Саме тому в даному відео уроці представлена ​​поетапна техніка виконання френча.

Перш за все, необхідно зробити звичайний манікюр, можна навіть використовувати техніку необрізного європейського. Для цього нігті слід обробити пилкою, далі видалити кутикулу за допомогою спеціального косметичного засобу.

Потім нігті покриваються лаком, який служить основою. І після того як підсох шар, наносимо трафарет, що позначає кордон кінчика нігтя. Далі треба покрити білим кольором півмісяць нігтики і підсушити його.По завершенню знімаємо трафарет і наносимо бежевий лак на решту поверхні нігтьової пластини.

Обов'язково після того, як всі етапи будуть закінчені, покрийте нігті закріплює лаком, щоб французький манікюр прослужив вам довше і був міцним.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: