Як правильно фарбувати нігті

Як правильно нафарбувати нігті

Робити гарні різноманітні дизайни на нігтях добре, але під них завжди потрібно наносити базовий шар лаку для нігтів. І від того, наскільки рівномірно і акуратно покрита поверхня нігтя лаком часто залежить і загальний вигляд дизайну. А іноді просто немає часу на виконання якогось малюнка і хочеться лише нафарбувати нігті кольоровим лаком, але щоб було рівно і красиво, без зачіпання лаком кутикули, як ніби це робили в салоні не менше півгодини :) Насправді цього домогтися досить просто, досить знати загальну техніку покриття нігтів лаком і кілька нюансів фарбування.

1 – Підготовчий етап

Насамперед руки необхідно чисто вимити з милом. Якщо на них залишився старий лак, він видаляється рідиною для зняття лаку, найкраще без вмісту ацетону.

Завжди перед фарбуванням нігтів необхідно проводити процедуру класичного (або європейського) манікюру. Для цього акуратно видаляється кутикула навколо нігтя і надається однакова форма нігтям. Саму поверхню нігтьової пластини необхідно знежирити. На правильно оброблених нігтях лак не буде пузиритися і протримається довше без сколів.

2 – Базове покриття

Не варто нехтувати базовим покриттям під лак (вона ж основа під лак для нігтів). По-перше, з її допомогою поверхню нігтя стає рівнішою: згладжуються дрібні тріщинки і шорсткості. По-друге, будь-який кольоровий лак в своєму складі має фарбувальний пігмент, який проникає в структуру нігтя і часто викликає пожовтіння нігтьової пластини. І для захисту від цього необхідно постійно користуватися основою перед покриттям нігтів лаком. Базове покриття зазвичай сохне дуже швидко – достатньо почекати всього 2 хвилини.

3 – Фарбуємо нігті правильно

Ось кілька порад, за допомогою яких вам буде простіше правильно фарбувати нігті:

  1. Для рівномірного покриття лак повинен мати нормальну консистенцію: не надто густий і не дуже рідкий. Перед застосуванням його рекомендується струснути. Раджу також прочитати про те, як зробити так, щоб лак служив довше.
  2. В інтернеті рекомендують починати фарбувати нігті з мізинця, але не пояснюють чому. Я ж скажу навпаки: зручніше це робити з великого пальця, так як при цьому ти не зачепиш уже пофарбований попередній ніготь, якого не видно за рукою.
  3. На кисть варто набирати стільки лаку, скільки потрібно для поточного пальця: тобто для великого побільше, для мізинця – зовсім небагато.
  4. Фарбувати нігті потрібно за такою техніці: спочатку одна крапля ставиться недалеко від кутикули, потім вона пензликом акуратно витягується до краю нігтя, відступаючи від кутикули 1 міліметр. Пензлик потрібно не відривати, інакше вийдуть "рвані" краю. Далі лак розтягується по всій поверхні нігтя. В цілому, правильно фарбувати нігті в 3 торкання. Ось ця схема допоможе простіше зрозуміти, як правильно нафарбувати нігті.
  5. Будь-лак краще покривати як мінімум в два шари, а якщо це світлий відтінок, то навіть в три. При цьому перед нанесенням другого шару краще почекати висихання першого як мінімум дві хвилини. Зазвичай коли закінчуєш фарбувати останній ніготь руки, перший вже підсох.
  6. Якщо трапилося так, що ви потрапили на кутикулу, то можна скористатися спеціальним коректором, який видаляє лак, який потрапив на шкіру. Однак ідеально це зробити досить складно. Тому якщо ви дійсно хочете добитися красивого манікюру, краще стерти лак і нанести його заново. Аналогічно стосується випадку, якщо не до кінця висохлий лак трохи змастив, коли палець за що-небудь зачепив. Приховувати це під черговим шаром намагатися не варто – краще пофарбувати заново.

4 – Правильно закріплюємо і сушимо лак

Для закріплення результату необхідно нанести завершальне покриття. Воно збереже лак і додасть йому ще більший блиск. Повного висихання лаку необхідно чекати як мінімум 20-30 хвилин, перш ніж виконувати будь-які справи. Не варто дути на лак, махати руками або сушити його під водою: це лише зашкодить, лак може потьмяніти. Багато фарбують нігті на ніч і вранці на них друкується текстура ковдри. Тому навіть перед тим як лягти спати, краще, наприклад, почитати книгу :)

Сподіваюся дані поради допоможуть вам красиво і правильно фарбувати нігті! З вами була Танюша, залишайтеся на лінії і підписуйтесь на оновлення блогу!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: