Макіяж для фотографії на паспорт: покрокова інструкція

Як нафарбуватися для фотографії на паспорт?

Готуємося зробити знімок, який дійсно прикрасить ваш головний документ

«Ти тут вийшла, як ніби на паспорт фотографувалася», – найгірше, що можна почути від друзів, роздивляються ваші спільні знімки. Шах і мат. Тепер ви зможете зробити таке фото на паспорт, що поставите його на «юзерпік» на Facebook і зберете купу лайків.

Використовуйте щільне тональний засіб

Тон для фотографії на паспорт потрібно накладати майже за тими ж правилами, що і театральний грим. Це той випадок, коли не потрібно розглядати себе в дзеркалі біля вікна: тон повинен бути не природним, а щільним і перекривати всі, навіть неіснуючі недоліки (розбудіть свою внутрішню Перфекціоністка). Коректор – сюди ж. Розподіляйте тональний крем рівномірно і акуратно. Але все ж вмийтеся після зйомки: природність – як і раніше важливий тренд.

Займіться скульптування особи

«Фас» – самий невигідний ракурс, з яким вміють працювати не всі професійні моделі. Особа виглядає плоским і як ніби більш круглим, навіть якщо останні півроку ви сиділи на дієті, а не налягали на бабусині пиріжки. Контурінг вам в помощь! Програма мінімум – виділити вилиці.Якщо ви тисячу разів дивилися відео Лізи Елдрідж і точно знаєте, що робити, дійте по повній програмі: крім області під вилицями, затемніть контур лоба і крила носа, на середину лоба і перенісся нанесіть хайлайтер.

виділіть брови

Фотографія «з'їдає» колір. Тому не бійтеся зробити брови трохи яскравіше і трохи ширше. Однак ключове слово – трохи.

Зробіть акцент на очі

Пам'ятайте, ви все-таки фотографуєте на паспорт, а не збираєтеся на останню в житті вечірку: чим яскравіше очі, тим краще фото – не ваш девіз. Відповідний варіант – м'які smoky eyes. А краще просто прорисуйте ресничний контур олівцем і фарбувати вії. Так ви виділите очі і будете виглядати інтелігентно.

Чи не фарбуйте губи яскравою помадою

Ідеальна помада для фото на паспорт – пильно-рожева або нюдовая, на півтора-два відтінки яскравіше тони ваших губ.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: