Урок 17. Дизайн нігтів голкою "Паралелі".

Урок 17. Дизайн нігтів голкою “Паралелі”.

Ось і черговий довгоочікуваний урок дизайну нігтів за допомогою голки, який я наважилася назвати "Паралелі", Так як техніка малювання тут досить проста і являє собою проведення паралельних прямих. Але не буду забігати вперед, про все по порядку. Даний дизайн виходить дуже барвистим і привабливим, а вдало підібране поєднання кольорів надає йому свою унікальну родзинку. Якщо Вам сподобався цей малюнок, пропоную техніку, супроводжувану фото, як можна його виконати.

Для дизайну Вам знадобиться:

1. Рожевий лак для нігтів

2. Три контрастних лаку для малювання

3. Голка або зубочистка

4. Закрепитель або прозорий лак

схема малюнка

Зліва уявляю також схему малюнка голкою "Паралелі", за допомогою якої легко можна зорієнтуватися у виконанні дизайну

Техніка виконання дизайну нігтів голкою "Паралелі"

1. Перш ніж починати виконувати будь-який малюнок, я завжди рекомендую обробити ногтікі європейським або класичним способом, щоб вони виглядали доглянуто і акуратно. Першим кроком же даного дизайну покриваємо нігті лаком рожевого кольору. Він досить світлий і лягає не завжди рівномірно, тому зробити це необхідно два рази, почекавши попередньо висихання першого шару. Ви можете вибрати собі і іншу колірну гамму для даного малюнка голкою, але особисто мені дуже сподобалося дане поєднання кольорів.

2. На мокрому лаку проводимо спочатку дві паралельні смужки поперек нігтя лаком для малювання золотистого кольору, розбиваючи таким чином ніготь на три приблизно рівні частини. Точно такі ж смуги проводимо чорним кольором, при цьому він повинен щільно стикатися з золотистим. І, нарешті, також паралельно малюємо під чорним смуги срібним лаком для малювання. Ще раз зазначу, Ви можете вибрати свою колірну гамму, головне щоб вона була досить контрастною. І ще, наносити смуги потрібно досить оперативно, тому що їх забагато і за цей час фоновий лак може підсохнути і не дати розтягнути їх так, як хотілося б.

3. Тепер беремо голку або зубочистку і проводимо нею паралельні лінії від основи нігтя до його вільного краю, Як це показано на схемі малюнка. Відстань між ними намагайтеся дотримуватися однаковим: не надто густим, але й не рідкісним.У мене вийшло вмістити по 5 смужок на кожен нігтик. При цьому ніхто не дивиться, що зверху залишаються просвіти або темні смужки – так і повинно бути, без них малюнок буде виглядати неприродно. Якщо все лаки досить хороші, то все повинно вийти!

4. Ну і щоб завершити красивий дизайн, я завжди раджу покривати його спеціальним закріплювачем або прозорим лаком, який не тільки збереже малюнок від відколів, а й додасть йому ще більший блиск. На цьому у мене все, дорогі друзі, сподіваюся Вам сподобалося! Чекайте наступних уроків даній рубриці вже зовсім скоро!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: