Що таке праймер для нігтів, для чого потрібен і як його наносити, а також різниця між праймером і бондом

Що таке праймер для нігтів і скільки він коштує

Праймер для нігтів – це перший, і в багатьох відносинах найважливіший крок при штучному нарощуванні нігтів або їх зміцненні гелем. Термін "штучне нарощування нігтів" включає в себе будь-яку процедуру, яка подовжує, потовщує або іншим чином втрачає зовнішній вигляд натурального нігтя.

Як працює праймер:

 • Результати адгезії (зчеплення поверхонь) залежать від взаємодії між хімічним складом натурального нігтя, його стану і хімічного складу продукту.
 • Природна поверхню нігтя гладка, а акрилу потрібно за щось триматися. Кислотні праймери протруюють поверхню нігтя і сприяють відкриттю лусочок нігтьової пластини, за які і чіпляється штучний матеріал.
 • Безкислотні праймери – це, по суті, рідкий двосторонній скотч. Він сприяють надійному та міцному зчепленню натурального нігтя з штучним гелевим покриттям. Містять компонент, який викликає тимчасове зміна рН натурального нігтя, щоб зробити його ближче до рН штучного покриття (сильно лужного). Ніготь, врешті-решт, повертається до свого природного рівня рН, а адгезійна міцність "грунтовки" зменшується.

Особливості роботи з праймером:

 1. Для сушки праймера не потрібна ультрафіолетова лампа.
 2. Праймер наносять на натуральні нігті (крім кутикули) після використання дегидратора (предпраймера) і перед базовим покриттям.
 3. Наносять рідина спеціальним пензликом, яку потрібно віджати про банку, потім промокнути безворсовой серветкою, і лише потім провести по нігтя.
 4. Краще стосуватися пензликом ближче до центру нігтя, так рідина сама "розповзеться" по поверхні.

З'ясувавши, що таке праймер для нігтів, слід мати уявлення і про видах цього кошти:

 1. кислотні (З помірно токсичною речовиною, а саме – метакриловой кислотою, її вміст у продукті – від 70% до 100%). Майстри манікюру застосовують їх при акриловому нарощуванні.
 2. безкислотні (Що не містять кислоту або містять малі дози кислоти метакрилової), іноді їх називають "ультрабонд". Використовуються при гелевому нарощуванні і при манікюрі за допомогою шелаку і біо-лаку. Для акрилового нарощування не підходять.

Зверніть увагу.

Обидва праймера ефективно готують поверхню нігтя до зчеплення з штучним матеріалом, але безкислотні праймери менш ймовірно зашкодять нігтьове ложе або шкіру при необережному поводженні.

Є оману, що кислотний праймер истончает нігті, але це вірно лише тоді, коли праймер, всупереч інструкції, наноситься більше ніж двічі чи, якщо його нанести занадто багато. Варто врахувати, що попередня шліфовка нігтя також викликає деяке витончення нігтьової пластини.

Відомі виробники кислотних праймерів:

 • Runail;
 • IBD;
 • Yoko;
 • TNL;
 • Kodi.

Відомі бренди, що випускають безкислотні праймери:

 • CND;
 • Bluesky;
 • Runail;
 • EzFlow;
 • Kodi;
 • IBD;
 • Masura;
 • Lechat.

Вартість праймерів варіюється від 130 до 600 рублів, залежно від виробника, складу і обсягу бульбашки. Наприклад, праймер від Блюскай (10 мл) коштує 250 рублів, а EzFlow Non Acid Primer (14 мл) – 595 рублів.

Для чого потрібен праймер для нігтів і чим відрізняються кислотні і безкислотний праймери

Багато клієнток салонів краси задають майстрам манікюру питання: для чого потрібен праймер для нігтів при нарощуванні?

У цього засобу три основні завдання:

 1. Забезпечення комплексного захисту нігтя від жовтизни, розшаровування і проникнення грибкових мікроорганізмів. Якщо знехтувати праймером перед нарощуванням нігтів, то після цієї процедури виникає парниковий ефект. І мікроорганізми, які не можуть проникнути в гель, починають проникати в ніготь.
 2. Ефективне зчеплення матеріалу для нарощування з поверхнею нігтя. Від якості праймера і правильної техніки його застосування залежить те, скільки штучні нігті протримаються на пальцях.
 3. Сильне знежирення і зневоднення нігтя перед нарощуванням.

Для чого потрібен праймер для нігтів при використанні гель-лаку?

 • Безкислотний праймер допомагає кращій зчепленні гель-лаку з поверхнею нігтя, що зменшує ймовірність появи відколів і тріщин на покритті.
 • Тим, у кого тонкі і ламкі нігті, рекомендується використання безкислотного праймера перед нанесенням базового шару.

Праймер з метакрилової кислотою був єдино доступним варіантом до 1998 року, коли в продажу з'явилися безкислотний праймери в якості альтернативи.

При цьому безкислотні праймери не викликають швидкого роз'їдання шкіри і не призводять до настільки сильного травленню нігтя, як кислотні. Однак якщо безкислотний праймер потрапив на шкіру, її потрібно обов'язково вимити з милом.

У той час як кислотні праймери мають високу концентрацію кислоти метакрилової, їх використання може бути менш шкідливим в порівнянні зі шліфуванням нігтя.Уявіть, що канавки, викликані шліфуванням – це Великий Каньйон, в той час як травлення праймером – подряпини.

Також є преп-праймер (він же бонд), що виконує роль буфера між нігтем і кислотним або безкислотним праймером. У його складі немає барвників або ароматизаторів, що дозволяє використовувати цей засіб алергікам.

Бонд для нігтів, праймер і дегідратор: в чому різниця

Немає нічого дивного в тому, що праймер, бонд для нігтів і дегідратор часто плутають.

Всі три продукти мають спільну мету.

А саме: збільшити зчеплення з натуральним нігтем, проте на цьому схожість між ними закінчується.

Кожен продукт відрізняється як хімічно, так і тим, як він насправді сприяє адгезії гелю і акрилу з нігтьової пластиною.

Бонд для нігтів

Містить в складі компоненти, що використовуються для видалення жиру, і підвищує рН натурального нігтя.

Відзначимо.

Завдяки застосуванню бондів поліпшується зчеплення моделює матеріалу з нігтьової поверхнею і зменшується ймовірність відшарування штучних кінчиків.

Коли потрібно використовувати бонд для нігтів?

 • Перед тим як нанести лак для нігтів.
 • Перед тим як нанести гель для нігтів.
 • Перед тим як нанести кислотний або безкислотний праймер.

важливо.

Слід відрізняти бонд від бондери. Бондери або бондер-гелем називають першу фазу в гелевою системі. Це рідка речовина, яке наносять дуже тонким шаром, втираючи рухами.

Праймер

Праймер і бонд для нігтів не є взаємозамінними. Акрил, наприклад, майже завжди вимагають праймера, і бонд в якості альтернативи не підійде. Праймер (будь то кислотний чи ні) служить одній головній меті: підготовці нігтьового ложа для нарощування штучним матеріалом. Хімічно ця речовина набагато агресивніше по відношенню до натуральних нігтів.

Праймери безкислотні мають незначне корозійне властивість, але набагато менш небезпечні для шкіри в порівнянні з кислотними праймерами. Останні при попаданні на шкіру можуть викликати хімічний опік, праймер застосовується тільки до натуральних нігтів. Праймер потрібно використовувати завжди перед нанесенням акрилу або гелю (залежить від виду праймера).

Дегідратори і знежирювачах

Вони готують природну поверхню нігтя до кінцевої мети – кращої адгезії. При цьому обезжириватель (його також називають нейл преп) знімає пил і жир з нігтьової пластини, діючи поверхнево.А дегідратор видаляє з поверхні нігтя зайву вологу і глибоко її просушує. Жінкам з підвищеним потовиділенням і жирною шкірою рекомендується перед нарощуванням нігтів використовувати дегідратор, в іншому випадку буде досить знежирювачах.

Коли потрібно використовувати дегідратор?

 • Перед тим як нанести лак для нігтів.
 • Перед тим як нанести гель для нігтів.
 • Перед тим, як нанести праймер для нігтів при нарощуванні акрилом.

Зверніть увагу.

Всі вищеописані продукти можуть бути використані разом. Першим в хід йде дегідратор, щоб видалити жир і масла з нігтя, потім наносять бонд для нігтів, щоб підняти рівень PH натурального нігтя, а третім використовують праймер, щоб допомогти прикріпити моделює матеріал до нігтя.

Як наносити праймер на нігті перед нарощуванням і чим можна замінити праймер для нігтів

Стан нігтів визначає те, скільки праймера потрібно для нанесення, більшість виробників рекомендують одноразове застосування праймера.

Жінкам з дуже маслянистим нігтьових ложем може знадобитися другий шар праймера. Кислотний праймер слід наносити на поверхню нігтя перед тим, як використовувати базовий акриловий матеріал.

Завдяки праймеру, кератіновие лусочки натурального нігтя піднімають для кращого зчеплення зі штучним матеріалом. Після того як рідина висохне, нігті стануть білястого відтінку, це знак того, що праймер повністю випарувався. Безкислотний праймер краще кислотного при роботі з гелевим нарощуванням і манікюром гель-лаком, так як не пошкоджує структуру нігтя і не викликає алергічних реакцій. Після його нанесення ніготь блищить і липне.

Ось деякі загальні рекомендації з приводу того, як наносити праймер на нігті:

 • Носіть захисні окуляри і рукавички, працюйте з праймером в добре провітрюваному приміщенні.
 • Дозвольте першому шару повністю висохнути. Не наносіть матеріал на мокрий праймер.
 • Ніколи не застосовуйте більше двох шарів праймера.
 • Не наносіть праймер на кутикулу.
 • Не наносіть праймер на шкіру. Не тріть очі під час нанесення праймера.
 • Уникайте застосування праймера до однієї і тієї ж області більш ніж один раз.

Варто відзначити.

Як і всі хімічні речовини, праймер є безпечним продуктом, коли використовується обережно і правильно.

Один виробник може стверджувати,що його праймер є більш безпечним, ніж продукція іншої фірми, але поради, як наносити праймер на нігті, актуальні як для кислотних, так і для безкислотній праймерів. Праймери, що не містять кислоти метакрилової не можуть обпекти шкіру так швидко, як метакрилові праймери, але і вони, в кінцевому рахунку, можуть викликати опік.

Праймер може просочити нігтьову пластину і викликати пошкодження нігтьового ложа, якщо нігтьова пластина дуже тонка. Якщо ви відчули печіння, припиніть використання праймера і вимийте руки протягом декількох хвилин. Дія праймера надійно нейтралізує мило або сода для випікання, додана в воду.

Чим замінити праймер для нігтів?

У домашніх умовах замість праймера можна скористатися спиртом або ацетоном. В крайньому випадку, малою кількістю оцту. Ці кошти поліпшать адгезію, але повноцінно праймер не замінять, тому морально підготуйтеся до того, що без праймера нарощені ніготь може відшаруватися.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: