Що таке обезжириватель для нігтів, навіщо він потрібен і як ним користуватися, чи можна замінити чимось

Що таке обезжириватель для нігтів і навіщо він потрібен

Процес нарощування нігтів або покриття їх гель-лаком складається з декількох процедур. Знежирення, один з неодмінних пунктів, сприяє якісній адгезії штучного матеріалу з натуральним нігтем. Манікюр буде стійким, оскільки такий засіб, як обезжириватель готує нігтьову пластину шляхом видалення з неї жиру і інших забруднень.

Що таке обезжириватель для нігтів і навіщо він потрібен

Нігтьова пластина знаходиться близько до шкіри і регулярно зволожується природним шляхом, виділяючи якусь кількість жирів. Також на поверхні нігтя можуть бути непомітні оку забруднення. Все це впливає на міцність манікюру і може привести до інфікування нігтя.

Варто відзначити, що обезжириватель діє більш поверхнево, ніж дегідратор. Тому, роблячи вибір між цими засобами, варто враховувати деякі особливості шкіри. Наприклад, якщо вона схильна до виділення зайвого жиру або поту, то варто скористатися дегідратором.

Основний компонент речовини – ізопропанол, або ізопропіловий спирт. Серед інгредієнтів також присутні дистильована вода, н-пропанол, ароматизатори.Багато засобів випускаються з вітамінами і іншими корисними компонентами.

Найчастіше затребувані універсальні засоби, які використовують не тільки для знежирення, а й для видалення липкого шару на останньому етапі роботи.

До популярних брендів можна віднести наступних виробників:

  • De Lakrua Cleaner-Sanitizer;
  • Severina;
  • CND;
  • Kodi-Professional;

Як правильно користуватися

Правила використання обезжіревателя:

  1. Рідина наноситься на підпиляних і відшліфований ніготь.
  2. Після нанесення засобу не можна торкатися до нігтьової пластини. Необхідно відразу приступати до наступного етапу процедури манікюру.

Чи можна замінити іншими засобами

Існують альтернативні варіанти для знежирення нігтів. Але варто розуміти, що це неосновне призначення таких засобів, тому їх застосування має деякі нюанси:

  • рідина для зняття лаку, в складі якої немає масел і є ацетон, справляється з жиром, але негативно впливає на стан нігтьової пластини;
  • Етиловий спирт прибере жир, продезинфікує пластину і підсушить поверхню.
  • Розчином борної кислоти теж можна знежирити, але він, як і інші варіанти, має негативний вплив на зовнішній вигляд і здоров'я нігтів.
  • Часточка лимона є альтернативним засобом для знежирення.Але не можна допускати, щоб на поверхні залишилися частинки цитруса, тому слід віджати і профільтрувати його сік.

Знежирювачах в своєму складі містить агресивні інгредієнти, але якісне засіб не руйнує нігтьову пластину. А продукт, в який додані корисні компоненти, ще й зміцнює нігті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: