Що таке Nail-art - як і де з'явився Нейл-арт, сучасний дизайн нігтів + ​​фото

Що таке Нейл-арт

Сучасні представниці прекрасної статі прагнуть до того, щоб бути ідеальними – кожна частина тіла повинна викликати захоплення оточуючих. Ні для кого не секрет, що візитною карткою будь-якої жінки є її руки. Поглянувши на кисті рук дівчини, можна зрозуміти наскільки вона акуратна, і чи любить вона себе. Стильний манікюр є ефектним завершенням будь-якого способу, завдяки якому утворюється цілісна картина доглянутою жінки. Стильний нейл-арт – це важлива частина самовираження дівчата, яка допомагає виростити індивідуальність особистості.

Дамські руки здавна вимагали особливого догляду за ними. У минулому існувала традиція, яка зобов'язує чоловіків обдаровувати поцілунками кисті рук жінок. Дами для того щоб надати доглянутий вигляд своїх рук і привернути увагу чоловіків використовували для своїх ручок всілякі аромомасла і пряні відвари. Пізніше багаті і знатні дами стали покривати свої нігті спеціальними сумішами і масками, за допомогою яких відбувалося їх зміцнення та живлення. Часто в складі цих сумішей перебували барвники, які залишали відтінок на нігтьових пластинах після змивання.Вважається, що це і стало одним з перших проявів нейл-арту.

Що таке Нейл-арт

Екскурсія в захоплюючий і неосяжний світ нігтьового декору повинна починатися з визначення, а що ж насправді означає слово "нейл-арт" (англ. Nail art)? Отже, це певного роду мистецтвом, завдяки якому на нігтях з'являються красиві малюнки, візерунки та інші елементи дизайну. З його допомогою можна не тільки висловити свою індивідуальність, але і приховати існуючі дефекти нігтя.

Сучасні майстри манікюру мають навички створення всіляких дизайнів, будь то стриманий візерунок або ж неймовірний нейл-арт, що викликає здивовані погляди людей. Багато дівчат практикують так званий домашній нейл-арт – максимально простий варіант манікюру може освоїти будь-яка сучасна леді. Творчі особистості люблять самостійно вигадувати малюнки та візерунки для своїх нагідок.

Як з'явився і змінювався

У стародавні часи винахідливі китайці знайшли спосіб, за допомогою якого можна було надавати нігтям різні відтінки. Наприклад, бджолиний віск, змішаний з желатином, рослинними фарбами, пелюстками троянд і білком надавав нігтям цікавий червоно-рожевий відтінок.Причому фарбування нігтів відбувалося не відразу після нанесення суміші, колір проявлявся через кілька годин. А ось Огати китайці хотіли виділятися з натовпу і підкреслити високе положення в суспільстві, тому прикрашали свої нігті спеціальними наклейками золотого або срібного кольорів.

Представники різних древніх цивілізацій використовували дизайн на нігтях і кистях рук. Наприклад, на території Індії в стародавні часи почали прикрашати кисті рук малюнками хною – дівчатам наносили символічні візерунки червоно-коричневого кольору. Єгиптяни фарбували нігтьові пластини в яскраві кольори, представники нижчих станів могли використовувати лише фарбу блідих відтінків. Охайні руки древніх римлян говорили про приналежність до вищого прошарку суспільства. Афроамериканці часто прикрашали нігті екзотичними малюнками або знаками.

У нашої ери нейл-арт не відразу знайшов популярність в світовому суспільстві. Представники древніх народів все також продовжували традиції предків і наносили малюнки на нігті, пальці і кисті рук. Відродження моди на уходовую косметику за руками та декорування нігтів відбулося в епоху Ренесансу.Популярністю процедури стали користуватися у представниць знатних панів європейської спільноти. Манікюрні салони стали відкриватися в кінці дев'ятнадцятого століття в Європі і Америці і відразу стали затребуваними серед багатих леді. Деякі панянки вважали за краще все ж запрошувати фахівців на будинок.

Відомо, що в 1925-му був створений перший в історії лак для нігтів (nail lacquer) – він був червоним, а створений він був за типом автомобільної фарби. Брати Ревсона вже в 1932-му розробили покриття для нігтів, яким користуються і до сьогоднішнього дня. В його основу ліг спеціальний пігмент, завдяки чому з'явилася можливість створювати різноманітні відтінки і кольори. В ті часи Ревсона створили компанію Revlon, яка змогла в короткий термін прославитися і стати лідером серед конкурентів в індустрії краси. В області нігтьового сервісу почався новий етап, нейл-арт став більш затребуваним і почав користуватися все більшою популярністю серед споживачів.

Поява штучних нігтів послужило ще більшого зростання популярності нейл-арту в масах. Модні дівчата стали носити довгі яскраві нігті, в декоруванні яких застосовувалися не тільки різні відтінки лаку, але і різні додаткові елементи.На нарощених нігтях все частіше стали з'являтися різні малюнки, одним з яких став "французький манікюр" – цей візерунок напевно ще багато років не вийде з моди.

Фотогалерея: сучасні тенденції дизайну нігтів

Сучасний Nail-art

Нинішні співробітниці нігтьового сервісу здатні здивувати своїми вміннями і талантами будь-кого. Багато дівчат, які захоплюються нейл-артом або працюють у цій сфері, часто фантазують на тему дизайну нігтів. Відмінним місцем, де можна почерпнути натхнення або запозичити чужу ідею, є інтернет. На тематичних сайтах розміщуються фотографії зробленого манікюру, а часто і докладний опис його виконання. Початківці художниці можуть без зайвих зусиль осягнути ази нейл-арту, а після цього вдосконалювати вміння.

За допомогою різних елементів декорування (наклейки, стрази, трафарети, манікюрний пісок та інше) нейл-арт може стати воістину оригінальним. Художницям не варто забувати про те, то потрібно стежити за тенденціями в світі моди, цікавитися новинками в манікюрною індустрії і спілкуватися з колегами, ділячись корисними порадами і дізнаючись від них нову інформацію.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: