Що потрібно для гель лаку - який купити стартовий набір

Що потрібно для гель лаку – який купити стартовий набір

Покриття гель лаком сьогодні настільки модно, що багато дівчат вирішують робити його в домашніх умовах.

Якщо придбати всі необхідні матеріали і інструменти, манікюр обов'язково вийде гарним і протримається не менше двох тижнів при дотриманні технології нанесення.

Так як послуга в салонах досить дорога, навіть за умови покупки всіх інструментів вже через 3-4 місяці вийде їх окупити.

Стартовий набір для гель лаку

Гель лак – що потрібно купити

Перш за все, потрібно купити УФ або LED лампу, яка необхідна для полімеризації гелевого лаку.

Лампи можуть мати різну потужність – 9, 18, 36 ват. Чим більше потужність, тим швидше і якісніше полимеризуется гель, тому найбільш якісною вважається лампа з потужністю 36 ват.

Також будуть потрібні:

 • обезжириватель,
 • базове покриття,
 • топове покриття,
 • засіб для зняття липкого шару,
 • засіб для видалення покриття,
 • кольоровий лак.

За бажанням можна придбати різні декоративні елементи у вигляді страз, наклейок, бульонок, які допоможуть прикрасити манікюр і зробити його більш оригінальним.

Якщо ви плануєте робити манікюр в домашніх умовах, також потрібно буде придбати:

 • кілька пилок для нігтів,
 • бафік,
 • манікюрні ножиці,
 • засіб для кутикули.

знаючи, що потрібно на покриття гель лаком, Ви зможете своїми силами, вивчивши інформацію про технології нанесення гель лаку, обійтися без послуг салонів краси і зробити акуратний манікюр самі.

ПО ТЕМІ

Стартовий набір для гель лаку


Для тих, хто планує робити манікюр не на професійному рівні, а в домашніх умовах, можна придбати стартовий набір, вже зібраний і готовий до використання.

Зазвичай в нього входить все необхідне для роботи з гель лаками.

Користується популярністю серед починаючих майстрів стартовий набір гель лаків Коді. Це найкраще рішення для роботи в домашніх умовах. Основним компонентом є УФ-лампа, яка фіксує гель на нігтьової пластини.

Набір Коди для гель лаку

Крім лампи в нього входять:

 • фінішне і базове покриття Коді,
 • засоби для зняття липкого шару і зняття самого гелю,
 • безкислотний праймер,
 • самі гель-лаки.

Всі представлені матеріали є професійними, безпечні, дозволяють отримати стійке покриття.

Як правило, можна попросити замінити один кольоровий лак на інший, вибравши більш відповідний колір.Вартість стартових наборів не надто висока і при регулярному використанні швидко себе окупає.

Рідина для зняття гель лаку


Рідина для зняття гель лаку

Видалити гелеве покриття можна за допомогою спеціального розчину.

Продаються вони в спеціалізованих магазинах і представлені продукцією самих різних брендів. Деякі коштують дорожче, деякі дешевше.

Майстри рекомендують вибирати лаки і Ремувер одного бренду, але якщо потрібного розчинника немає під рукою, можна використовувати і будь-який інший.

Завдяки великому вибору розчинів не важко буде знайти найбільш підходящий за ціною і обсягом пляшечки.

Найбільш популярні рідини для зняття лаку:

 1. CND Shellac Nourishing Remover. Середній час зняття гелю становить близько восьми хвилин, а це трохи, в порівнянні з іншими аналогічними засобами. Вхідне до складу горіхове масло знижує висушування нігтя, якого навіть з найдорожчими розчинами повністю уникнути не вдасться. За словами виробника після використання на околоногтевой пластині не залишається світлих плям. Багато майстрів манікюру використовують саме продукцію від CND.
 2. Nano Prpfessional. Підходить для частого використання, мінімально впливає на поверхню нігтя і відноситься до професійних засобів для роботи з гель лаками.
 3. Nila Uni-Cleaner.Підходить для видалення не тільки гель лаку, але і акрилових матеріалів. Це зручно для майстрів манікюру, яким доводиться працювати з різними видами матеріалів і непогано заощаджувати за рахунок придбання саме цього розчину.
 4. Nobilyty. Призначений для роботи з біогелем, але також знімає і гель лаки, за умови, що склад буде впливати на покриття не менше п'ятнадцяти хвилин.
 5. Shellac Remover SEVERINA. Недорогий економічний продукт для видалення гель лаку, шелаку, а також акрилу. Ефективний, не пошкоджує нігтьову пластину.
 6. ORLY GELFX REMOVER. Відрізняється м'яким щадним складом, дбайливо видаляє гель з поверхні натурального нігтя.
 7. До економічним варіантів також можна віднести кошти FUSION REMOVER, De'Lakrua, Mini Harmony і ряд інших.

Обсяги пляшечок з розчинами можуть бути, як маленькі для домашнього застосування, так і великі для тих, хто купує засоби для професійного використання в салоні або манікюрному кабінеті.

При цьому ціна може варіюватися від 200 рублів і до однієї-двох тисяч рублів залежно від розміру упаковки та популярності бренду.

Професійна рідина для зняття гель лаку

Щоб будь-який з перерахованих вище розчинів допоміг акуратно і дбайливо зняти гелеве покриття, будуть потрібні також вата, фольга, апельсинова паличка, а також шліфувальні пилочки і пилочки для нігтів.

Для відновлення пластини використовують вітамінізоване масло, а також розчинену в теплій воді морську сіль.

Процес зняття:

 1. Запив верхній шар, щоб забезпечити більш глибоке проникнення розчину в поверхню і розм'якшення покриття. В іншому випадку навряд чи вийде з першого разу зняти гель лак і повторити процедуру доведеться ще раз. Для тих, хто придбав розчин від Шелак, цей крок можна пропустити, так як запилення НЕ потрбуется.
 2. Підготувати ватяні диски, які розрізають і розділяють навпіл для кожного нігтя. Вату змочують в розчині і обертають навколо нігтьової пластини. Зверху фіксують фольгою.
 3. Через п'ятнадцять хвилин можна перевірити, наскільки покриття готове до видалення, злегка підчепивши його апельсинової паличкою.
 4. Після видалення покриття пластину нігтя протерти розчинником.
 5. Вирівняти поверхню нігтя шліфувальної пилкою.

Після цього нігті знову готові до манікюру і нанесення гель лаку.
Захистити нігті від стоншування допоможе ванночка з морською сіллю, а також вітамінізоване масло, втирайте в пластину.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: