Що надає дівчині впевненість в собі?

Що надає дівчині впевненість в собі?

Кожна дівчина хоче виглядати чарівною. Модний одяг, оксамитова шкіра, приємний запах, красива посмішка і багато іншого, що надає впевненість в собі. Дівчата приділяють увагу кожній дрібниці, не залишаючи без уваги свої нігті.

Адже чисті і доглянуті нігті один з визнаних критеріїв краси. Ви запитаєте: "На що люди найчастіше звертають увагу?". Звичайно, ця особа, постава і окремо варто відзначити гарний манікюр. Багато дівчат витрачають чимало часу на свої нігті, використовуючи звичайний лак. І не всім подобається, що звичайний лак тримається 3-4 дня, а потім доводиться перефарбовувати свої нігті. Саме тому було винайдено таке чарівне засіб як гель-лак. За своєю суттю гель-лак, це лак, який тримається на нігтях від 2-х тижнів. Тим самим відпадає проблема постійного перефарбовування. Що говорити про блиск гель-лаку, який за глибиною не можна порівняти з блиском звичайного лаку. Важливо знати, що пошкодити гель-лакове покриття дуже складно. Тому протягом певного періоду можна бути спокійною за свої нігті, радуючи оточуючих їх чарівною красою.

На сьогоднішній день представлена ​​велика кількість видів гель-лакових покриттів.Всі вони відрізняються за своєю глибиною, блиску, довговічності, зняттю та станом нігтів після. Серед багатьох, не можна не виділити недавно з'явився і набирає популярність магнітний гель-лак з ефектом Котяче око ". Ледве побачивши його, ви неодмінно захочете цю красу в свою колекцію. Основна його перевага полягає в тому, що металеві частинки під впливом магніту піднімуться з гель -лак, створивши ефект "Котяче око" – бігає відблиск.

Техніка нанесення гель-лаку "Котяче око"

Перше що слід зробити, перемішати вміст флакона, для того щоб магнітні частки не перемішалися з основною масою. Переходимо безпосередньо до процесу. На початку готуємо нігті як зазвичай. Наносимо базове покриття і намагаємося вирівняти нігтьові пластини від різних ямочок і інших дефектів, щоб блиск і глибина гель-лаку виглядала саме так як хотілося. Після нанесення базового покриття починається процес сушіння в УФ-лампі. Залежно від бренду, гель-лак з ефектом "Котяче око" буває рідкий і густий. Якщо ви використовуєте рідкий гель-лак то при нанесенні знадобиться два шари, з процесом просушування в УФ-лампі після кожного нанесення.Головне – не завдати велику кількість, щоб гель-лак зумів просохнути.

Відразу піднімемо найбільш популярне питання, про те які саме магніти використовувати. Звичайно, найкраще використовувати спеціальний магніт, адже в цьому випадку можна говорити з 100% упевненістю про правильне блиску і естетичності ваших нігтів. Так само можна використовувати і звичайні магніти, важливо, щоб сила тяжіння магніту була сильною. Слід пам'ятати, що ефект "Котяче око" слабо проявляється якщо ви тримаєте магніт на відстані більше 1 сантиметра від нігтьової пластини. У теорії, достатній відстані від магніту до нігтя – 2 міліметри, але на практиці радимо збільшити відстань до 5 міліметрів.

Перед процесом сушіння шару, підносимо магніт до нігтьової пластини на 5 секунд. Цього часу достатньо, щоб малюнок проявився повністю, більше тримати сенсу немає, так як через це відблиск яскравіше не стане. Якщо здається, що відблиск з'їхав убік, знову підносимо магніт до нігтьової пластини і підтягуємо туди, де ви хотіли б його бачити.

Магнітний гель-лак завдано, висушений, прийшов час покрити шар гель-лаку топовим покриттям, який захистить вашу красу від подряпин і відколів. Після нанесення топового покриття нігтьові пластини також необхідно просушити в УФ-лампі.Після просушування знімаєте липкий шар за допомогою знежирюючий рідини.

Носіть з задоволенням!

Наші вітання, тепер ви є гордою власницею нігтів з ефектом "Котяче око". На сьогоднішній день представлена ​​величезна кількість відтінком даного гель-лаку. Тому кожна дівчина знайде той колір, який доведеться їй до душі, а навколишні її люди ще довго будуть згадувати те хвилююче спогад, коли вперше побачили гель-лак з ефектом "Котяче око" на нігтях впевненою в собі леді. Важливо зрозуміти і чітко слідувати техніці нанесення гель-лаку, і тільки тоді ефект проявиться повною мірою і довго буде радувати вас своїм блиском. Застосувавши техніку ви зможете наносити гель-лак самостійно, не витрачаючи час на похід до фахівця. Завдяки поєднанню відтінків його можна легко комбінувати. При домашньої прибирання, радимо одягати рукавички, так як деякі препарати можуть вплинути на блиск гель-лаку. Видаляється гель-лак з ефектом "Котяче око" без особливих складнощів із застосуванням спеціальних засобів. Носіть з задоволенням!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: