П'ять найнеобхідніших і універсальних б'юті-засобів

П'ять коштів, які потрібні абсолютно всім

Навіть якщо ви зовсім не цікавитеся макіяжем

консилер

Дівчатам з ідеально рівним тоном шкіри може іноді знадобитися приховати темні кола під очима. Не важливо, веселилися ви в клубі або всю ніч готувалися до іспиту – вранці хочеться виглядати свіжою і відпочила. Щоб консилер виглядав на шкірі максимально природно, він повинен бути лише на півтону світліше її натурального відтінку. А якщо нанести його по трикутнику від внутрішнього куточка, до крил носа і далі вивести до скронь, обличчя буде виглядати підтягнутим без будь-якої додаткової корекції.

Гель для брів

Навіть якщо дівчина не фарбується, доглянуті брови – головна ознака цілісного образу. Якщо власні брови у вас недостатньо густі, можна скористатися кольоровим гелем, який додасть обсягу і заповнить прогалини.

Туш для вій

Часом досить нафарбувати вії підкручує тушшю, щоб відчути себе королевою.

Відтіночний бальзам для губ

Чуттєві губи йдуть всім. Якщо не хочеться використовувати помаду, відмінне рішення – відтінків бальзами, які і доглядають, і надають колір, і додають обсягу.

мицеллярная вода

Навіть якщо на обличчі немає ні грама косметики, засіб допоможе делікатно видалити всі забруднення і підготувати шкіру до подальшого догляду.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: