Поради по макіяжу: рекомендації від візжіста

Прості поради для кращого макіяжу

Кілька базових рекомендацій від професіоналів, щоб підняти ваш макіяж на новий рівень

зволоження

Перед тим, як приступити до макіяжу, не забудьте підготувати особа. Проведіть кілька Догляду процедур: очистіть шкіру тоніком, зволожите особа денним кремом, підготуйте повіки за допомогою крему для очей і нанесіть бальзам на губи. Все це послужить більшої стійкості макіяжу, зробить вашу шкіру більш здоровою і максимально захистить її від впливу косметики.

щільний коректор

Чи не намагайтеся нашаровувати тональний крем до тих пір, поки він не приховає недоліки шкіри. Візьміть спеціальний коректор для проблемної шкіри, який має велику щільність. Нанесіть коректор подушечкою пальця або синтетичної пензлем. Растушуйте краю рухами. Недоліки шкіри зникнуть без сліду, і особа при цьому не буде виглядати як маска.

База для тіней

Якщо ви плануєте робити складний макіяж очей, обов'язково використовуйте базу для тіней. Це допоможе вашому макіяжу око не скататися через кілька годин, а залишитися рівним і яскравим. Растушуйте базу за допомогою пальців по всій верхній повіці, від лінії вій до брів.Пройдіться також по нижньому століттю, якщо плануєте підкреслити нижню лінію зростання вій.

межреснічного стрілка

Цей вид стрілки не вимагає ніяких спеціальних навичок. Просто зафарбуйте межреснічного простір за допомогою чорного олівця, і ваші очі стануть значно яскравіше, а вії здаватимуться густішими.

Цього ж ефекту можна домогтися, профарбовуючи вії тушшю і сильно притискаючи щіточку до коріння вій. Але у цього способу є недолік. Ви ризикуєте забруднити тушшю рухому повіку, і це особливо прикро, коли ви вже зробили макіяж очей тінями.

Пухнаста кисть для розтушовування

Якщо тіні на очах ніяк не хочуть виглядати, як серпанок, значить, ви все ще не використовуєте пухнасту натуральну кисть для розтушовування.

Для того, щоб нанести тіні на рухому повіку максимально щільно і яскраво, використовуйте плоску кисть, а потім візьміть пухнасту і розтушуйте всі межі за допомогою будь-якого відповідного проміжного відтінку. Візьміть, наприклад, коричневий або фіолетовий. Головне, використовувати в складці століття матові текстури і відтінок темніше кольору шкіри, щоб не порушити натуральний рельєф очі.

Які поради візажистів вам здалися найкориснішими? Залиште коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: