Що таке праймер для нігтів і чим він відрізняється від праймера для особи?

Праймери для особи і нігтів

Розповідаємо, що таке праймер і чому необхідно починати макіяж саме з нього

Праймер – це те, з чого має починатися будь-який макіяж. Його використовують в якості основи перед нанесенням тональної основи, рум'ян, туші, тіней для повік, помади, блиску для губ і лаку для нігтів. Одним словом, праймер – це універсальна база, що володіє безліччю переваг.

  • Щоб приховати розширені пори і вирівняти шкіру перед використанням тонального крему і рум'ян, нанесіть на обличчя праймер. Так вам буде простіше приховати нерівності, дрібні зморшки і почервоніння.
  • Щоб тіні трималися довше і виглядали яскравіше, використовуйте в якості бази під них праймер. Він вирівняє поверхню століття, згладить лущення і видалить надлишки шкірного сала, а тіні не будуть обсипатися і скочуватися.
  • База під туш також необхідна, якщо ви серйозно підходите до свого макіяжу. Праймер – то, що вам потрібно, якщо ви хочете подовжити вії і забезпечити їм догляд. Ви помітите, що пігмент ляже рівніше, вії не склеїти, а туш не осиплеться і не скачається. Крім того, одного шару туші буде достатньо для ефекту густих вій.
  • Праймер для губ також допоможе вам уникнути багатьох труднощів.Він вирівняє шкіру губ і підготує її до нанесення помади. Плюс, до його складу входять спеціальні компоненти, які живлять і зволожують шкіру губ, а також захищають її від УФ-променів і пересушування.
  • Праймер для нігтів грає важливу роль в манікюрі. Це ідеальна основа під лак, яка захищає нігтьову пластину від залишків фарбувального пігменту після зняття і від освіти жовтого нальоту, а також зміцнює її. Часто до складу праймерів входять додаткові компоненти, наприклад, кремній і протеїн, які запобігають ламкість.

А ви пробували праймер для нігтів? Розкажіть в коментарях!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: