Використовуємо олівець для губ замість помади: корисні б'юті-поради

Новий тренд: олівець для губ замість помади

Стійке матове покриття, ефект акварелі або зацілованих губ – цей продукт просто створений для літа і творчості. І як ми його раніше не помічали?

Влітку хочеться легких напівпрозорих текстур і ніжних відтінків. Але чим, як не помадою, можна домогтися яскравого і стійкого покриття, до якого не прилипають розпатлані вітром пасма? Блогери знайшли вихід, і він дуже простий: олівці для губ.

Раніше цей трюк використовували візажисти: вималювати контур губ, вони заштриховуєш всю їх поверхню олівцем, щоб помада трималася краще, а колір «сходив» більш рівномірно.

Прийом взяли на замітку б'юті-блогери, а пізніше вирішили, що помаду в цьому випадку можна взагалі не використовувати.

Одними з перших тренд вловили корейські бренди, але для використання підійдуть і олівці марок, представлених в Росії. При виборі олівця в першу чергу звертайте увагу на його м'якість. Колір повинен легко лягати і розтушовуватися, не дряпаючи ніжну шкіру губ.

Перш ніж використовувати олівець, підготуйте губи: скористайтеся спеціальним скрабом або помасажуйте їх чистою зубною щіткою. Нанесіть живильний бальзам і почекайте, поки він вбереться – матові сухі текстури завжди підкреслюють лущення, тому наша основна мета полягає в тому, щоб заздалегідь від них позбутися.

Наносите колір так, як вважаєте за потрібне: можна зобразити ефект зацілованих губ, зімітувати наявність помади з чітким контуром. Крім того, є шанс підкоригувати обсяг губ, завдавши світліший відтінок на області, які хотілося б виділити, і темніший – на ті, які потрібно «віддалити». Растушуйте олівець пальцями, спонжем або пензлем. Якщо ви хочете пом'якшити матовий ефект, нанесіть трохи бальзаму рухами.

Спробували? Розкажіть нам про це.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: