Новинка від Nail Inc - лак-спрей для нігтів

Новинка від Nail Inc – лак-спрей для нігтів

За даними Vogue, Знаменита британська компанія Nails Inc. представила чергову інновацію в світі манікюру – лак у вигляді спрею Paint Can. Обличчям нового продукту стала журналістка і модель Алекса Чанг.

За твердженням розробників, новинка заслуговує на звання найшвидшого і легкого в світі способу створення манікюру – для фарбування нігтів досить лише кількох секунд розпилення спрею.

Тим не менш, є два моменти, які слід враховувати при використанні даного лаку: по-перше, необхідно наносити його на поверхні, яку не шкода буде забруднити, по-друге, для створення красивого і стійкого манікюру вам все-таки знадобиться пензлик.

І так, як же використовувати лак-спрей Paint Can?

Перед розпиленням фарби з балончика рекомендується нанести на нігті прозору основу, призначену для захисту нігтьової пластини і кращого зчеплення з лаком-спреєм.

Спрей необхідно розпорошувати на висохлу основу з відстані в 10-15 см. Час розпилення – 15-20 секунд, цього цілком вистачить для створення насиченого і рівного тону нігтів.

Після підсихання лаку-спрею на нігті слід нанести закріплює колір топове покриття.Після цього залишається лише змити з пальців і кутикули надлишки фарби – лак добре розчиняється в теплій воді.

В даний час представлені лише два відтінки нового лаку – яскраво-рожевий і сріблястий. Проте, найближчим часом можна очікувати розширення палітри. Вартість одного балончика на офіційному сайті компанії складає 10 фунтів стерлінгів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: