Помади L'Absolu Rouge від Lancôme: 39 відтінків

Нова колекція помад L'Absolu Rouge від Lancôme

39 відтінків, три текстури, незвичайний футляр: починаючи з 29 жовтня, нові помади можна замовити на офіційному сайті марки

Днями марка випустила нову колекцію знакових для себе помад L'Absolu Rouge, до створення якої доклала руку сама Ліза Елдрідж:

«Я хотіла створити щось дуже привабливе і хвилююче. Більш того, я прагнула представити всі колірні групи », – коментує візажист.

Треба визнати, мета досягнута: всього в оригінальній палітрі 87 відтінків, в Росії поки представлені 39. Від усіх відтінків бежевого і прозорою помади, яку можна використовувати замість зволожуючого бальзаму, до фуксії і яскраво-оранжевого: на перших порах нам вистачить! До речі, один з фаворитів Лізи Елдрідж – глянцева помада персикового відтінку Suspens 343 (її можна купити і в Росії).

З інших бонусів – три варіанти текстури (прозора, матова і кремова) і новий футляр з лакованого чорного металу із золотою печаткою у вигляді троянди. Якщо ви все ще не впевнені, що нова помада потрібна вам прямо зараз, замовте на офіційному сайті Lancôme два інших кошти і отримаєте мініатюру помади в подарунок (при замовленні не забудьте ввести код NEWABSOLUE).

А ви вже встигли спробувати новинку?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: