На YouTube показали столітнє розвиток модних тенденцій в манікюрі за дві хвилини

На YouTube показали столітнє розвиток модних тенденцій в манікюрі за дві хвилини

на Youtube давно стали популярні ролики із серії "100 років історії за пару хвилин". На цей раз такою темою стала історія манікюру.

Автори відеоролика взяли лише кілька досить великих проміжків часу. За точку відліку автори взяли 1916 рік, коли манікюру по суті ніхто ще не робив. У 1926 році з'являється прозорий манікюр – нанесення прозорого лаку без будь-яких колірних вкраплень. У 1936 вже входить в моду червоний колір: в манікюрі лаком намагаються обходити нігтьову пластину.

І так далі аж до 2016 року: пастельні тони і блискітки на кінчиках нігтів. На думку експертів, в кожну епоху існувало мінімум 2-3 знакових манікюру, а зараз новинки продовжують з'являтися мало не кожен день.

В історичному огляді не вистачає багатьох прикладів, а деякі показані види манікюру здаються занадто умовними. Проте багато користувачів в коментарях до ролика відзначають, що в цілому можна відрізнити і відразу дізнатися знакові манікюр деяких обраних епох: наприклад, кричущі яскраві кольори 90-х. Даний відеоролик зібрав значну кількість переглядів і коментарів в Мережі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: