Мрія про довгих нігтях в домашніх умовах - реальність чи міф?

Мрія про довгих нігтях в домашніх умовах – реальність чи міф?

Мені здається, що кожна хоча б раз в житті замислювалася про те, що їй би дуже хотілося мати довгі і доглянуті нігті. У зв'язку з цим незліченну кількість дівчат вдається до нарощування нігтів. Не варто забувати про те, що в моді завжди природність!

Тому набагато краще набратися терпіння і дотримуючись не таким вже хитромудрою радам відростити свою натуральну довжину нігтів, ніж вдаватися до штучного нарощування. Довгі доглянуті нігті завжди допоможуть дівчині виглядати максимально витончено і підходять до будь-якого образу.

Отже, перейдемо до порад.

У цій статті будуть викладені рекомендації, дотримуючись яких ваші нігті неодмінно стануть міцнішими і здоровішими:
1) У першу чергу дівчина повинна вміти робити собі правильний манікюр. Акуратне зрізання кутикули і підпилювання нігтів грають важливу роль в відрощування красивою довжини. Також дівчатам, які страждають такою шкідливою звичкою як "обкушування нігтів" необхідно якомога швидше від неї, позбудеться.

2) Завдяки своїй природній структурі наші нігті вбирають все як губка. Потрібно намагатися якомога дбайливіше ставитися до них і не забувати носити рукавички, а також користуватися спеціальними кремами і маслами для зміцнення нігтів.Не можна забувати і про те, що нігтям необхідний відпочинок від яскравих кольорів лаку і найкраще наносити покриття поверх спеціальної основи, щоб максимально захистити ніготь від можливої ​​травми.

3) Вам необхідно зрозуміти, чого саме не вистачає вашим нігтям. Вони сухі? Значить необхідний спеціальний жирової догляд. Занадто ламкі? Тоді необхідно включити в раціон кальцій. Проте необхідно пам'ятати про інвідуальних особливості організму і завжди краще проконсультуватися зі своїм дерматологом.

4) Гігієна, гігієна і ще раз гігієна! У кожної дівчини, яка дбає про своїх нігтях повинен бути свій манікюрний набір, його вона скрізь носити з собою і не забуває дезінфікувати його вміст після кожного використання.

5) Також допоможуть сольові ванночки з використанням йоду, їх необхідно робити приблизно 1-2 рази на день. Завдяки їм нігті збагачуються сіллю і стають міцнішими і сильними.

6) Крім цього допомагає особлива "розумна емаль". Її наносять на кутикулу і саму нігтьову пластину для прискорення росту нігтів і їх безпосереднього зміцнення.

7) Обов'язково вживайте відповідний для вас комплекс вітамінів.Однією з найбільш частих причин швидких поломов нігтів у дівчат є дефіцит будь-яких вітамінів, кальцію і речовин в її організмі. Так що намагайтеся харчуватися правильно і стежити, щоб ваш раціон був збагачений усіма необхідними речовинами. Комі того існують спеціальні вітаміни для нігтів.

Вони виглядають як прозорі лаки або ж це можуть бути спеціальні маркери для нанесення на кутикулу або ж саму нігтьову пластину. Один з найпоширеніших це рідкий вітамін Е, який можна знайти практично в будь-якій аптеці крокової доступності.

8) Не прагніть користуватися всіма косметичними засобами відразу. Їх надлишок також може негативно позначитися на стані ваших нігтів. Пам'ятайте про те, що в першу чергу ваша мета це роздобути довгі і міцні нігті, а вже потім прикрашати їх всілякими лаками і стразами. Звичайний прозорий лак, нанесений в кілька шарів, допоможе створити захисний шар для ваших нігтів і уникнути небажаних поломок.

Якщо ви прямо зараз почнете доглядати за вашими нігтями вищевказаними способами, то вже в найближчий час ви помітите як сильно змінилися ваші ноги в кращу сторону.Нігті – одна з головних візитних карток будь-якої дівчини і тому їм необхідно приділити особливу увагу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: