Техніка виконання minx-манікюр і його особливості.

Minx-манікюр – зоряний блиск твоїх нігтів!

Якщо ви стежите за модою, то давно повинні були помітити екстравагантний, яскравий і блискучий манікюр на модних показах і у знаменитостей, таких як Леді Гага, Ріанна, Кеті Перрі, Ліндсі Лохан і інших. Цей манікюр називається minx і історія його бере свій початок в 2006 році, коли дві американки – Дженіс Джордан і Дон Лінч-Гудвін – запатентували даний продукт. І лише через 6 років він з'явився у нас. Зараз зробити собі зоряний манікюр, яким він вважався довгий час, і відчути себе справжньою знаменитістю, можна в багатьох салонах, а при великому бажанні навіть вдома. Дуже красиво minx-манікюр виглядає саме на коротких нігтях.

Minx-манікюр (Читається Мінкс-манікюр) – це спеціальна технологія покриття нігтів за допомогою особливої ​​термоусадочної плівки minx, виготовленої на клейовий основі. Для виконання такого манікюру також знадобиться лампа (підійде навіть настільна, головне не люмінесцентна). Плівки minx продаються в наборі для всіх нігтів і можуть мати абсолютно різний колір і візерунок, але блиск у них особливий, специфічний. Можна зробити однотонний дизайн, а можна вибрати яскравий принт, мереживо, графічний малюнок, леопардовий, ефект голограми …

Особливості minx-манікюру

Якщо ви зібралися зробити minx-манікюр, то вам слід знати деякі його особливості.

 • Minx-манікюр можна зробити як на натуральних нігтях, так і на штучних: акрилових або гелевих;
 • Тримається minx покриття від 4 днів до 2 тижнів (при дуже дбайливе носінні). Воно дуже чутливе: ви не зможете робити домашню роботу, ходити в сауну і піддавати нігті іншим термальним навантажень, не пошкодивши плівку;
 • За допомогою плівки minx можна робити не тільки манікюр, але і педикюр;
 • Тривалість процедури нанесення minx-манікюру варіюється від 30 хвилин до півтори години, в залежності від володіння технікою;
 • Зняти такий манікюр можна як в салоні, так і вдома, достатньо потримати нігті під гарячим струменем води або розігріти їх феном, а потім підчепити за край плівки і зняти її;
 • Вартість minx-манікюру в московських салонах становить в районі 2000 рублів. Різниця в більшу або меншу сторону можна пояснити використовуваними матеріалами: існуючі аналоги minx плівки зазвичай дешевше від оригіналу.

Переваги і недоліки

До плюсів такого покриття нігтів можна віднести наступні:

 1. Відсутність запахів і алергічної реакції
 2. Велика розмаїтість варіантів дизайну
 3. швидкість виконання

Недоліки його також очевидні:

 1. Короткий період носіння
 2. Нестійкість до високих температур і вологості

технологія виконання

Для виконання вам знадобляться наступні інструменти і матеріали:

 • плівка minx
 • Лампа (як я вже говорила, можна використовувати настільну)
 • Манікюрні ножиці
 • Пилка, бажано скляний

Як видно, такий манікюр цілком можна виконати самостійно вдома. Тільки не забудьте спочатку обробити нігті і знежирити нігтьову пластину – так плівка протримається довше. А технологія нанесення складається з кроків:

 1. Після того, як нігті оброблені і знежирені необхідно розігріти плівку під лампою, щоб вона змогла прикріпитися до нігтя.
 2. Розігріту таким чином плівку акуратно приклеюємо до нігтя по всій його площі і розгладжує. Для цього зручно використовувати пушер (шабер), але в принципі можна призвичаїтися робити це і пальцями.
 3. Зайві стирчать краєчки плівки обрізаємо манікюрними ножицями, намагаючись не залишати рваних шматочків. Після цього у країв нігтя бажано розгладити плівку ще раз.
 4. Залишилося обробити нігті скляній пилкою, і манікюр minx блищить на ваших нігтики і радує око!

Зацікавилися? Особисто мені дуже сподобалася така технологія покриття нігтів! Варто спробувати :) А на цьому все, пока!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: