Манікюр з глітером для нігтів: 13 фото ідей як користуватися глітером

Манікюр з глітером

Свято, яке завжди з вами, – це манікюр з глітером. Розповідаємо, як робити нейл-арт з блискітками, щоб бути в тренді

Найсуворіший образ може стати трохи веселіше і невимушено, якщо додати трохи блискіток, тому глиттер стали частіше використовувати і в макіяжі, і в манікюрі. Розповідаємо, що таке глиттер, яким він буває, і як правильно прикрашати їм нігті, доповнюючи різні варіанти дизайну.

види Гліттера

Гліттер – це великі блискітки з кольорової фольги або металізованого паперу. Вони можуть бути самої різної форми.

Гліттер нерідко плутають з шіммери, але відмінність між ними суттєва: шіммер є дуже дрібні частинки сяючою пудри, які м'яко мерехтять на нігтях, злегка переливаючись; глиттер, навпаки, в силу свого розміру, помітний, кидається в очі, сяє яскраво.

Гліттер буває різним, і кожен з його підвидів має свої переваги. Вибирайте той, що для вас зручніше у використанні.

«Рідкий»

В манікюрі рідкий глиттер – це прозорий лак для нігтів з великими блискітками. Наносити його зручно – потрібно всього лише нафарбувати таким лаком нігті. Однак «щільність» покриття в один шар буде невелика.Якщо ви хочете, щоб блискіток на нігтях було більше, доведеться пензлем вибирати їх з флакона.

розсипчастий

  • Такий глиттер популярний у майстрів по манікюру в салонах – професіонали знають, як з ним поводитися, щоб не усіяти блискітками все навколо. Втім, можна навчитися ним користуватися і в домашніх умовах. Таким глітером можна засипати всю нігтьову пластину так, щоб вона стала суцільною сяючою поверхнею.
  • Частинки розсипчастого Гліттера можуть бути різними за формою: круглими і квадратними, «соломкою», у вигляді зірок. Обмежень немає: виробники експериментують з різними варіантами.

Як користуватися глітером для нігтів правильно

Гліттер – це засіб для професійне нейл-арту? Зовсім ні. Треба лише навчитися правильно ним користуватися. Тут все залежить від виду Гліттера, який ви вирішили застосувати в дизайні.

Як наносити блискітки і гліттер
Якщо мова йде про «рідкому» Гліттер, тобто про звичайний лаку з блискітками, то складнощів не виникне: потрібно лише рівномірно розподілити його по поверхні нігтів так, щоб щільність покриття самим глітером була досить високою.

  • Якщо хочете домогтися більш блискучого ефекту, набирайте на кисть більше блискіток, «вишукуючи» їх з флакона.
  • Якщо бажаний результат – мерехтіння лише кількох блискіток на кожному нігті, досить буде одного шару такого лаку.

Більше варіантів – в роботі з розсипчастим глітером.

По-перше, можна опускати в баночку з глітером кінчики пальців з нанесеним на нігті лаком, який поки не висох. Блискітки добре закріпляться на липкою поверхні. Однак майте на увазі: цей спосіб доставить вам чимало клопоту – доведеться видаляти надлишок Гліттера з шкіри навколо нігтьової пластини.

По-друге, при нанесенні сухого Гліттера можна використовувати кисть. Завдяки цьому результат вийде набагато більш акуратним (не доведеться очищати кутикулу від блискіток), і витрата матеріалів буде економним. До того ж пензлем ви зможете покрити глітером тільки потрібні ділянки нігтьової пластини (якщо, наприклад, прикрасити її блискітками потрібно тільки на кінчиках або ближче до лунки).

По-третє, можна посипати глітером нігті з тільки що нанесеним шаром лаку. У цьому випадку «чистим» манікюр знову ж таки не буде – доведеться прибирати надлишок блискіток, які потраплять на шкіру.Такий спосіб хороший тим, що забезпечує ефект м'якого розсіювання.

Як закріпити глиттер на нігті

Нанесення Гліттера на ще не висохлий лак для нігтів не гарантує стійкості результату. Блискітки потрібно буде додатково закріпити.

  • Найкраще робити манікюр з глітером, використовуючи гель-лаки. З огляду на, що вони застигають в лампі під дією УФ-променів, блискітки будуть триматися якнайкраще. Якщо ж робити такий нейл-арт з глітером за допомогою звичайних лаків, є ймовірність, що через кілька днів красот – це ужеу зіпсують відколи.

Дизайн нігтів і манікюр з глітером

Навіть просте покриття з блискітками вже не можна назвати простим манікюром. Але глиттер може доповнювати і інші елементи нейл-арту. Які ж варіанти дизайну можна отримати за допомогою Гліттера?

Візерунки, зроблені за допомогою Гліттера

Тонка робота, але результат того вартий: глиттер можна наносити тонкою манікюрною пензлем, залишаючи на поверхні нігтьової пластини сяючий слід і створюючи тим самим витончений декор.

Французький манікюр

Френч в класичному вигляді нерідко набридає навіть прихильникам традиційних варіантів манікюру. Але він легко піддається трансформаціям.І допомогти може глиттер – їм можна замінити білу смужку на кінчиках пальців.

З малюнком

Який би малюнок ви не вибрали для нейл-арту, його можна доповнити сяючими деталями – «присипати» блискітками або, наприклад, прикрасити мерехтливими лініями, виведеними пензлем з набраними на неї розсипчастим глітером.

З прозорим лаком

Один з головних нейл-трендів сезону – дизайн на прозорому тлі. Беріть на озброєння, «втопивши» глиттер в прозорому лаку. За таким принципом створюється акваріумний манікюр.

Омбр

За допомогою Гліттера створюють і ефект омбре (як зробити такий дизайн, використовуючи звичайний лак, дізнайтеся в нашій фотоінструкцію). Отримати градієнт буде дуже легко: достатньо нанести блискітки так, щоб вони, ніби зоряний пил, розсіювалися по напрямку до лунки або, навпаки, до кінчиків нігтів.

А ви часто використовуєте глиттер в манікюрі? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: