Гарний макіяж очей без туші для вій: ідеї та фото

Макіяж без туші для вій: як зробити?

Для того щоб домогтися виразного і «відкритого» погляду, тушшю користуватися необов'язково. Розповідаємо, як зробити гарний макіяж без туші для вій

Мінімалізм і природність – чи не головні характеристики модного макіяжу, і поступово з жіночої косметички зникають такі кошти, як туш для очей. Довгий час вважалося, що домогтися виразного погляду можна, тільки ретельно нафарбувати вії тушшю. Але це не так.

«Без туші ваш погляд, навпаки, стає більш сексуальним і відкритим. Очі як ніби запрошують співрозмовника заглянути всередину вас », – розповідає візажист Джеймс Каліардос (James Kaliardos).

Тим, у кого від природи немає густих і довгих вій, варто скористатися простими правилами по створенню макіяжу без туші.

  • Завжди носіть з собою щипці для вій і завивати їх протягом дня. Базову схему використання керлеров шукайте в цьому матеріалі.
  • Використовуйте стійкий олівець або рідку підводку, щоб акуратно зафарбувати простір між віями по лінії їх росту – так вії здаватимуться густішими.
  • Після безсонної ночі використовуйте нюдовий олівець для очей, щоб підвести їх з внутрішньої сторони.Ця маленька хитрість допоможе позбутися від втомленого вигляду і зробить очі візуально більше.
  • Якщо у вас темні вії, підведіть їх олівцем контрастного золотистого відтінку – це зробить погляд виразнішим.
  • Перед вечірнім виходом розтушуйте трохи чорних тіней за допомогою скошеної кисті для макіяжу по лінії росту вій.

Гарний повсякденний макіяж можна створити не тільки без туші для вій. Якщо під рукою немає рум'ян і тіней для повік, ми знаємо, як обійтися однією помадою:

А ви спробували? Поділіться своїми враженнями в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: