Контурінг або колор-корректінг особи, основні принципи контурінга

Контурінг

Колор-корректінг (контурінг) – техніка, назва якої звучить страхітливо, та й виглядає сам процес дивно. Однак є сенс розібратися, що до чого

Колор-корректінг (color correcting) в короткі терміни набрав шаленої популярності в інтернеті. Його так само називають «клоунским контурінгом» (clown contouring) – і не без причини: в палітрі використовуються кольорові кошти пастельних тонів (блакитний, бузковий, салатовий, жовтий, рожевий).

Домогтися ідеального тону, підкреслити риси обличчя, прибрати червоність або, навпаки, позначити рум'янець можна за допомогою кремовідной засобів різних відтінків. Головне – знати, як правильно розподілити їх по різних зонах. Замість того, щоб шар за шаром накладати на обличчя тональні засоби, візажисти пропонують нейтралізовувати одним кольором інший. Так і виходить «чистий» тон.

Нарешті ми отримали чітку відповідь на питання, як прибрати синці під очима. Блакитні і бузкові відтінки нейтралізує помаранчевий колір, так що для маскування синців, татуювань і судинних сіточок використовуйте червоні відтінки.

Багато виробників вже представили багатобарвні палетки, але є і більш проста альтернатива – губні помади.Головне, щоб помада була матовою і не містила шиммера. Нанесіть тонкий шар під очі і дайте трохи підсохнути, зверху розподіліть консилер звичного для вас кольору.

Почервоніння, вугри і сонячні опіки нейтралізує зелений колір. Знову ж таки, якщо під рукою не знайшлося спеціального палетки, можна використовувати кремові тіні салатових відтінків.

Бузковий колір допоможе надати шкірі більш здоровий вигляд, прибере хворобливу жовтизну.

Жовтий, навпаки, поглинає бузковий. З його допомогою можна боротися з пігментними плямами, потемніння і вирівнювати тон шкіри.

Спеціальні засоби для колор-корректінга хороші тим, що при їх використанні ні праймер, ні тональна основа вам не знадобляться. Просто розфарбуйте потрібними кольорами зони і розтушуйте консилер спонжем. Якщо використовуєте помаду, рум'яна або тіні, додайте трохи консілера, щоб остаточно перекрити пігмент.

Якщо ви спробували, напишіть відгук.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: