Робимо контурінг на кожен день: денний контурінг

Контурінг на кожен день: як зробити?

Тренд на повсюдний контурінг йде, але від цієї чарівної техніки просто неможливо відмовитися! Розповідаємо, як непомітно зробити щічки худіше, а ніс – рівніше

Виберіть зони нанесення

У макіяжі на кожен день зовсім не обов'язково наносити скульптор всюди, де тільки можна. Виберіть те, що необхідно саме вам. Якщо хочеться зробити обличчя трохи стрункішою – нанесіть коректор тільки під вилиці, якщо необхідно зменшити ніс – пройдіться по його сторонам, якщо потрібно зменшити висоту чола – растушуйте скульптор тільки по верхній його частині. Головне правило: все, що затемнюється – стає візуально менше, йдучи таким чином в «тінь».

Кремовий коректор або сухий?

У нинішньому косметичному різноманітті легко загубитися. Але для натурального ефекту не важливо, яка текстура буде у коректора, важливо тільки його кількість.

Перед нанесенням сухого коректора не забудьте напудритись, інакше можна отримати некрасиві плями і розводи прилип кошти, яке не захоче розтушовуватися. Наносите потроху, розтушовуйте, при необхідності додавайте.

Кремовий коректор потрібно навпаки наносити тільки на тон, тому що на пудрі він «застрягне».

Дивіться на себе в дзеркало з усіх боків, так, як будуть бачити вас оточують.Після розтушовування – припудріть, і коректор залишиться на місці до тих пір, поки ви не змиєте макіяж.

повна конспірація

А цей пункт для справжніх шпигунів. Якщо ви хочете, щоб скульптор залишився вашою таємницею, то починайте макіяж з нього. Підготуйте шкіру за допомогою крему або бази для макіяжу, потім нанесіть коректор, а зверху розподіліть тон. Тоді коректор буде непомітний неозброєним оком, але структуру особи він все ж змінить.

Для такого трюку підійде тільки кремовий коректор, і важливо добре розтушувати його до того, як ви завдасте тон, інакше смужки і плями будуть пробиватися навіть через тональний покриття.

Також цей спосіб підходить для випадків, коли ви випадково переборщили з коректором. Наберіть на кисть для тону або спонж невелику кількість тональної основи і пройдіться в місцях надлишків коректора, це згладить неточності самим чарівним чином як стірательная гумка.

Якщо ви думаєте, що контурінг не ваша сильна сторона, то ви можете полегшити собі завдання, прочитавши наш досить незвичайний рада від бьютіголіков.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: