Кращі кольорові туші: огляд з фото на віях

Кольорові туші: рейтинг

Щоб додати в образ примітну деталь, досить підфарбувати вії кольоровою тушшю. Пропонуємо два гідних варіанта

Туш для вій Forget Me Not, NYX Professional Makeup

Фіолетова туш – гідна альтернатива яскравим тіням або кольоровим підводках. Вона зробить макіяж більш яскравим, при цьому дозволить йому залишитися варіантом «на кожен день» (наприклад, якщо ви віддасте перевагу темно-сливового відтінку). Туш NYX Professional Makeup має досить насичений колір, але на віях не виглядає занадто помітно – найкраще відтінок буде контрастувати з карими, зеленими і сіро-блакитними очима. Туш наноситься рівномірно, грудочок не залишає, відмінно розділяє вії – в загальному, виконує всі свої обіцянки.

Туш для вій Eccentrico, 04, Rouge Iron, Giorgio Armani

У туші не класичний, а вогненно-червоний відтінок. Пігмент легко і рівномірно розподіляється по віям, розділяє їх і не залишає грудочок. Крім того, що туш надає віям обсяг, вона трохи подовжує їх і підкручує. Способів нанесення – безліч: розподіляйте засіб по всій довжині, тільки на кінчики вій або створюйте ефект градієнта (червона туш, до речі, буде непогано поєднуватися з фіолетовою).Видаляється макіяж без проблем – будь-яким засобом для зняття Неводостійка макіяжу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: