Хохлома на нігтях: поетапне керівництво з виконання дизайну нігтів

Хохлома на нігтях: основні візерунки і кольорове виконання

Хохломская розпис – це народний художній промисел, який черпає свої витоки ще з XVII століття. Спочатку хохломскую розпис застосовували для декорування посуду. Вона відрізнялася яскравим колоритом, а також точністю форм. Для хохломи на нігтях, на відміну від гжелі, використовують яскраві кольори в дуже теплій гамі.

Найчастіше зустрічається червоний, золотий, коричневий, чорний і зелений. Сьогодні хохломскую розпис виконують і в інших колірних варіаціях, зберігаючи основні тенденції стилю. Хохлома в нейл-арте з'явилася відносно недавно. Цю техніку манікюру не обов'язково поєднувати з одягом в народному стилі.

Хохломская розпис на нігтях є відмінним варіантом для осіннього манікюру, а в залежності від загального дизайну можна використовувати і для щоденного декору нігтів. Чи не кожен майстер володіє такою тонкою технікою малювання, тому активно поширений фотодізайн.

Для його виконання потрібні спеціальні наклейки, на яких зображена вже готова картинка в хохломского стилі. Хохлома на нігтях відмінно поєднується з елементами французького манікюру або місячним манікюром.У більшості випадків використовую класичне колірне рішення. В першу чергу слід вибрати фон.

Він дожжен бути намальований лаком одного кольору:

 • Чорним.
 • Коричневим.
 • Червоним.
 • Яскраво-помаранчевим (цей варіант фону використовується рідше).

Професійні майстри рекомендують робити хохломскую розпис в глянсовому варіанті. Хохлома на нігтях поєднується з таким елементом декору, як фольга в золотистому кольорі. Класичний манікюр в стилі хохломи не слід декорувати блискітками, стразами або мікробісером, а також краще використовувати загальноприйняті фарби. Основними елементами розпису є візерунки на рослинну тематику.

Починають малювання з найбільш великих деталей. Найчастіше основним є велика квітка, об'ємні листя або калина. Далі малюнок доповнюють другорядними елементами, які, як правило, меншого розміру. Найкраще хохлома виглядає на довгих або середнього розміру нігтях. У мережі інтернет можна знайти майстер-класи по цій техніці розпису, а також різні фото і відео-уроки.

Манікюр хохлома: покрокове виконання дизайну нігтів

Для того щоб зробити манікюр в стилі хохломской розпису в домашніх умовахнеобхідно підготувати такі інструменти та матеріали:

 • Ванночка для рук.
 • Паличка для кутикули.
 • Манікюрні ножиці.
 • Мелкодисперсная пилка для шліфування (керамічна).
 • Крупнодисперсная пилка для полірування або полірувальний брусок.
 • Базова основа під лак.
 • Тоненькі пензлика для манікюру.
 • Кілька лаків різних кольорів.
 • Закріплює лак.

Дуже важливу роль в хохломской розпису займає гігієнічний манікюр. Це пов'язано з тим, що глянсове покриття найкраще виглядає на доглянутих нігтях. Так як дуже часто ключові деталі зображення малюють біля основи, то ретельна обробка кутикули і ідеальна поверхня нігтьової пластини необхідні.

Підготовчий етап манікюру:

 • Приготуйте теплу ванночку для рук. Можна використовувати відвар ромашки.
 • За допомогою палички відсуньте кутикулу і видаліть її манікюрними ножицями.
 • Далі йде етап шліфування й полірування нігтів. Для полірування можна використовувати полірувальний брусок.
 • Останній етап гігієнічного манікюру – надання необхідної форми. Хохломская розпис добре виглядає на мигдалеподібної формі нігтів.

Дизайн нігтів хохлома вимагає високої точності розпису, а також певних навичок.

Для того щоб манікюр вийшов якомога краще, рекомендовано дотримуватися покрокової інструкції:

 1. Нанесіть базову основу прозорого кольору. Вона необхідна для згладжування все нерівностей і для того, щоб було легше робити точні рухи розпису.
 2. Далі нанесіть лак для фону.
 3. За допомогою тоненькою манікюрною пензлика намалюйте основні деталі розпису. Якщо ніготь має середню довжину, то краще використовувати одну велику деталь розпису. На довгих нігтях можна використовувати одні або два ключових елементи розпису. Для основного елемента розпису відмінно підійде квітка, великі листи або горобина.
 4. Далі слід перейти до другорядних елементів. Це можуть бути невеликі квіточки, листочки або візерунки.
 5. Доповніть манікюр яскравими фарбами. Краще використовувати більше двох лаків для декору. Восени актуальним є використання золотистих тонів або невеликих шматочків фольги в золотому кольорі.

Початківці майстра рідко займаються хохломського розписом вручну. Альтернативним варіантом є фотодізайн. Суть цієї техніки полягає в використанні готової плівки з квітковим візерунком в народному стилі.Зробити такий манікюр можна набагато легше і без спеціальних навичок.

Для цього необхідно:

Крок 1

Провести стандартний гігієнічний манікюр.

крок 2

Нанести тонкий шар основи для манікюру.

крок 3

Почекати 10-15 хвилин, поки основа повністю висохне.

крок 4

Приміряти картинку в стилі хохломи до нігтя. У разі невідповідності розміру слід акуратно підрізати її манікюрними ножицями.

крок 5

Далі необхідно відокремити її від клейкого підстави.

крок 6

Акуратно притиснути картинку біля основи нігтя і плавними рухами приклеїти її в напрямку вільного краю. Це допоможе уникнути утворення бульбашок повітря.

крок 6

Покрити нігті прозорим лаком.

Оригінальним рішенням є використання техніки хохломи в декоруванні французького манікюру. Акуратним тоненьким візерунком можна виділити кінчики нігтів. На довгих нігтях можна поєднувати місячний манікюр з хохломской розписом. В такому випадку в якості фону краще використовувати тілесні тони або прозору основу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: