Як наносити рум'яна в залежності від форми обличчя

Інструкція: як наносити рум'яна в залежності від форми обличчя

Поради для тих, у кого кругле, квадратне, овальне або особа «сердечком»

Ми вже розповідали про те, як визначити свою форму обличчя і в залежності від цього зробити контурування. Тепер розбираємося з рум'янами.

Обличчя у формі серця

Пензлем для рум'ян нанесіть засіб від скроні до лінії вилиці, окреслюючи С-подібну форму, і розтушуйте. Головне – не переборщити з рум'янами, інакше замість гармонійного природного макіяжу ви отримаєте ефект запалених щік.

©

Квадратна форма обличчя

Ваше завдання – пом'якшити незграбні лінії. Візьміть широку синтетичну кисть для кремових рум'ян. Розмашистими, дуже легкими рухами проведіть їй від лінії вилиці вгору. Потім – від основи брови вниз по бічній стороні носа, але дуже м'яко, ледь натискаючи на кисть. Додайте трохи тих же рум'ян на губи і повіки.

©

Кругла форма обличчя

Як правило, у кругловидих дівчат щоки – найпомітніша частина обличчя. Є проста порада, як наносити рум'яна в такому випадку: подивіться в дзеркало, посміхніться, потім двома швидкими помахами пензля нанесіть рум'яна на «яблучка» щік і легкими дотиками розтушуйте уздовж лінії вилиці до мочки вуха.Запам'ятайте: не варто наносити рум'яна близько до носа: так особа буде здаватися ще кругліше.

©

Овальна форма обличчя

Використовуйте синтетичну кисть. Почніть з найбільш виступаючої частини скул, потім м'якими рухами розтушуйте рум'яна до мочки вуха. Нанесіть трохи засобу на віскі.

©

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: