Фотодізайн для нігтів, як ним користуватися

Фотодізайн для нігтів і інструкція по використанню

Привіт дівчата! В даному матеріалі я хочу звернути вашу увагу на такий вид дизайну нігтів, як фотодізайн, А точніше дизайн нігтів з використанням наклейок для фотодизайну. Вони особливо виручають, коли хочеться бездоганно красивий і рівний, яскравий і цікавий малюнок на нігтях, а малювати немає часу, бажання чи вміння. Тому якщо ви ще не знаєте, що це таке або як ним користуватися, то читайте далі про виконання фотодизайну в домашніх умовах!

Що таке фотодізайн?

Фотодізайн є тоненьку самоклеящуюся плівку на картонній основі. Сама плівка досить щільна, але в той же час еластична, тому її цілком зручно наносити на нігті, хоча якщо використовувати в перший раз і відразу на весь ніготь, то доведеться трохи попрактикуватися.

існують різні види фотодизайну: Ви можете знайти окремі невеликі елементи малюнка (квітка, серце та ін.) На одній плівці або це може бути суцільний принт на весь ніготь, а сам набір складається з 10 платівок на кожен палець на руці і відповідного розміру. Можна знайти також у продажу окремі смужки фотодизайну для французького манікюру.Що стосується самих малюнків, то тут є варіанти на будь-який смак: від мультяшних і кіногероїв до абстрактних малюнків і тварин принтів.

Вартість одного набору зовсім недорога – всього близько 30 рублів, Тому як мінімум протестувати такий набір в дії можна!

Фотодізайн зручно використовувати як на звичайному лаку для нігтів, так і на гель-лаку, при нарощуванні для дизайну гелевих або акрилових нігтів. Як це зробити максимально красиво, рівно і швидко, читайте далі!

Як користуватися фотодизайну для нігтів

1. Першим етапом виконуємо манікюр на всіх нігтях, після чого нанести базу під лак і сам лак в один або два шари і чекаємо його повного висихання. Важливо: плівка для фотодизайну непрозорими, а трохи матова, тому для більш чіткого прояву малюнка краще використовувати світлі кольори лаку для нігтів.

2. Далі дії залежать від того, використовуєте ви фотодізайн на весь ніготь або ж на його частину. У першому випадку необхідно акуратно вирізати фрагмент зображення, що підходить під розмір нігтьової пластини з невеликим запасом по краях. Якщо потрібен окремий елемент малюнка, то він просто вирізається з набору.Саме цей спосіб я і використовувала в своєму наборі:


3.
Тепер пінцетом або руками, як кому зручно, відокремлюємо плівку з малюнком від картонної підкладки. Вона повинна легко відклеюватися.

4. Наклеюємо фотодізайн на ніготь. Якщо ви використовували малюнок на весь ніготь, то залишки загинаються під нього. У цьому випадку також можна зробити кілька надрізів по краях наклейки, щоб малюнок добре лягав за формою вигину нігтьової пластини і не створювалося зайвих складок. Акуратно розгладжуємо фотодізайн апельсинової паличкою або пальцями, прибираючи зайві бульбашки, якщо такі утворилися. Зогнутие під ніготь зайві міліметри фотодизайну спилюємо пилкою. Щоб наклейка рівніше лягала на ніготь і не утворювалися бульбашки, з боків можна зробити невеликі надрізи.

 6. Останнім етапом на нігті наноситься захисний прозорий шар закріплювача (можна навіть два), після чого переходу між натуральної нігтьової пластиною і фотодизайну практично не помітно, а малюнок яскравий і блискучий.

Красиво виглядає фотодізайн на 1-2 нігтики, а також доповнений різними 3d-стікерами, тому простим його нанесенням можна не обмежуватися, а пофантазувати, що б можна до нього додати ще!

Фотодізайн на гель-лаку

Фотодізайн під гель-лак виглядає навіть краще, ніж на звичайному лаку, тому не бійтеся використовувати його і тут. Алгоритм дій практично нічим не відрізняється, як при виконанні будь-якого дизайну гель-лаком:

  1. Наносимо базу під гель-лак і сушимо в УФ або led лампі.
  2. Далі на нігті наноситься в один або два шари кольоровий гель-лак. Він повинен бути або світлий, або в тон фотодизайну. Він також сушиться в лампі.
  3. Вирізаємо фотодізайн з малюнком потрібного нам розміру і відокремлюємо від підкладки.
  4. Прикріплюємо його до нігтя і розгладжуємо все складочки. Маленька хитрість: для більш щільного зчеплення гель-лаку з фотодизайну на його внутрішню сторону можна нанести на малюнок гель-лак або гель-фарбу. Це не тільки краще їх скріпить, але і зробить малюнок більш яскравим. Ніготь з фотодизайну також сушиться в лампі.
  5. Всі зайві міліметри акуратно обрізаються манікюрними ножицями і спилюють пилкою.
  6. На завершення наносимо фінішне покриття на фотодізайн і просушують його в лампі. Якщо топ має липкий шар, знімаємо його спеціальною рідиною. Малюнок блищить і довго тримається.

Приклади манікюру з фотодизайну

Фото – veranda.blogspot.ru

І на завершення хотілося б розповісти ще про один нюанс. Часто виникає плутанина, так як наклейок для дизайну нігтів багато варіантів. І деякі називають фотодизайну те, що їм насправді не є. А техніка нанесення у кожного з них своя, через що малюнок може і не виходити. Приклад: водний фотодізайн насправді це ті ж наклейки для нігтів на водній основі, майстер-клас з використання яких я докладно з фото описувала тут. Тому уважно читайте інструкцію з використання ваших наклейок, мають вони клейову або водну основу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: