Дизайн нарощених нігтів літо 2017 - фото новинок та ідей красивого манікюру

Дизайн нарощених нігтів: ідеї красивого манікюру для літа 2017

Багато дівчат вважають, що нарощені нігті відходять далеко в небуття. Чи так це, і який дизайн актуальний влітку 2017 роки? Давайте спробуємо розібратися з такими, на перший погляд, складними питаннями.

Зануримося в історію

Нарощені нігті були на піку популярності приблизно 4 роки тому. Тоді кожна модниця могла створити довгу і гарну нігтьову пластину, не дивлячись на те, що свої нігтики були досить тендітними і тонкими. Звичайно, технологія стала дуже популярною, ну а через кілька років після її появи, матеріали для створення нарощених нігтів стали набагато доступніше. Відповідно, подібного роду процедурою займалася практично кожна друга дівчина, яка готова була запропонувати чималу кількість варіантів створення дизайну.

На зміну їм прийшли гелеві нігті, а після з'явився гель-лак. Такі матеріали дали можливість оформляти нігтики з найрізноманітнішими техніками і варіаціями, при цьому не забувати про їх міцності і красі. Так чому через величезну кількість часу дівчата цікавляться, який дизайн можна створити на нарощених нігтях, наскільки це актуально?

Практичність і зручність

Всі представниці прекрасної статі, які хоча б раз робили для себе штучні нігті, підтвердять, що масу ідей можна знайти в інтернеті. Так невже це знову повертається в моду. Що це: черговий бум або просто або пара фотографій, які потрапили не туди?

Насправді використання акрилу і відповідного матеріалу для створення дизайну на довгих нігтях не йшло з моди. Частково дівчата переключилися на гель-лак, але залишилася чимала категорія жінок, у яких нігті не могли отримувати необхідну міцність завдяки такому матеріалу. Що вже говорити, якщо випадково ніготь просто ламався, а альтернативного варіанту нарощування ніхто придумати не міг. Природно, в цьому випадку приходив на допомогу тільки акрил. Через кілька років таких мук чимала кількість дівчат вирішили, що простіше використовувати систему акрилу спочатку, ніж після проводити донаращіваніе нігтів.

Так що логічно буде розгляд того, які дизайн на нарощені нігті зараз є більш популярними.

Різноманітність дизайнерських ідей

  1. Кольоровий френч. Він зараз перебуває на піку популярності, причому використовуються не в чистому варіанті.Найчастіше нарощені нігті чималому довжини мають досить помітний вільний край. Саме він буде опрацьовуватися яскравим лаком, який моментально притягує до себе увагу. Паралельно збоку нігтя може йти якась промальовування або друк. Ну а куточок "посмішки" буде вінчати або бант, або гарну прикрасу. У більшості випадків під час нарощування нагтевая пластина буде відразу ж помітно збільшуватися. Така тенденція знову повертається в моду, і при цьому ніготь на безіменному пальці повністю буде покриватися тільки камуфлює акрилом. Білий колір або яскраві відтінки на ньому використовуватися не будуть, оскільки ніготь повинен сильно виділятися. Відмінним варіантом його прикраси будуть виступати стрази, які і створять лунулу для місячного манікюру. Ефектно і просто – саме так можна описати такий вид нарощених нігтів.
  2. Довгі однотонні нігті з використанням металевих частинок. Найчастіше подібного роду нігтики створюються з акрилу, але доповнюються або покриттям з ефектом "металік", або спеціальним магнітним лаком. Можна також використовувати техніку градієнта, коли на нігті змішується насичений темний колір і блискітки.Створюється враження красивих переходів, які подобаються багатьом дівчатам. Деякі стверджують, що навіть вільний край нігтя вони роблять трохи ширше, ніж було б покладено. Більшість представниць прекрасної статі схиляються до того, що такий варіант оформлення є дуже ефектним.
  3. Квіткові мотиви. На подив, але вони також є популярними влітку 2017 року. В цьому випадку ніготь фарбується яскравим кольором, проте збоку робиться дуга, яка дуже схожа на створення місячного манікюру. З цієї дузі робиться промальовування білим лаком, а після на ній зображується квітка. Фактично здається, що рослина плаває в яскравому і насиченому кольорі. Промальовування виконуються досить легко і просто, при цьому може використовуватися як гель-лак, так і звичайнісінька акрилова фарба. Її консистенція дозволяє створити навіть досить складні малюнки, які за допомогою гелю не завжди можуть вийти. Зате це відмінний варіант прикрасити акрилові нігті не переживаючи про те, що може вийти моветон.

Від чого луше відмовитися влітку 2017 року

Який би дизайн на нарощені нігті не вибирався, є певний перелік елементів, які використовувати ні в якому разі не можна. З моди вони вийшли, і раніше, ніж через рік або півтора не повернуться.

  1. Акваріумна техніка.Багато фахівців стверджують, що вона взагалі канула в Лету, і повертатися не буде. Тому ліплення, яка заливалася шаром прозорого акрилу, зараз не в моді. Актуальність вона втратила і з тієї причини, що за рахунок такої технології ніготь здається досить товстим, так і здійснювати щоденні дії з таким манікюром не зовсім зручно.
  2. Звичайна ліплення на нігтях. Вона є досить поганим варіантом для щоденного використання, оскільки її практичність залишає бажати кращого. А постійно чистити нігті спеціальною щіткою і милом далеко не завжди зручно. Природно необхідно врахувати і те, що товщина нігтя в цьому випадку може бути навіть більше, ніж під час роботи з акваріумом, адже ліплення буде робитися більш об'ємною.
  3. Метелики і квіткові мотиви в стилі китайської розпису. Якщо ще взимку 2017 року такі зображення були популярні, що на літо вони практично повністю зникли. Багато дівчат, що працюють в салонах краси, вважають, що ніякої оригінальності під час зображення подібних елементів влітку не буде. Саме із цієї причини необхідно уникати заїжджених варіантів, які відразу подобалися багатьом представницям прекрасної статі в 2012 році.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: