Чорний манікюр з «битим склом»: фото та ідеї

Чорний манікюр з «битим склом»: 5 варіантів

Один з найпомітніших манікюрних трендів останнього часу – «бите скло». Як прикрасити їм нігті, покриті чорним лаком? Читайте в нашій статті

Ефект «битого скла» на нігтях швидко завоював цілу армію прихильниць незвичайного нейл-арту. Нескладна техніка з використанням спеціальної фольги для манікюрного дизайну, яку можна освоїти і в домашніх умовах, дозволяє отримати вражаючий результат: в результаті нігті виглядають дуже ефектно. Особливо цікаво покриття в стилі «битого скла» виглядає на чорному лаку.

На які ідеї подібного манікюру з чорним лаком можна звернути увагу?

класика

Хітом багатьох «нейлфі» – Селфі нігтів – стало «бите скло». Не можна не відзначити, що навіть класичний варіант цього манікюру красиво виглядає на фото. Все тому, що голографічні переливи фольги, яка використовується для цього манікюру, добре видно на нейтральному чорному тлі. Так що, слідуючи стандартної інструкції, прикрасьте чорні нігті обрізками-осколками. Наклеївши їх якомога акуратніше, ви отримаєте гарний ефект: «бите скло» на чорному тлі манікюру виглядає як мініатюрний вітраж.

Рок н ролл

«Бите скло» на чорному лаку може бути не єдиною прикрасою. Наприклад, можна доповнити його декоративними елементами: об'ємні металеві наклейки додадуть дизайну рок-н-рольне настрій.

Френч з «битим склом»

За допомогою фольги для дизайну «бите скло» легко створювати різні варіанти френча, використовуючи в якості фону чорний лак. Трикутники фольги можна, по-перше, приклеїти куточками на кінчики нігтів, щоб отримати графічність «посмішку». По-друге, зробити френч «навпаки» (місячний манікюр) зі скляним ефектом. По-третє, оригінально буде виглядати «зубастий» французький манікюр – для цього трикутники фольги потрібно розташувати на нігті гострим кінцем вниз, до «лунці».


Оптичні ілюзії

Варто додати трохи більше шматочків голографічного фольги, як манікюр перетворюється. Якщо чорний фон практично весь заповнити «робочим матеріалом», наклеївши його не в один, а в два шари, потім – покрити нігті «фінішем» і просушити, в результаті вийдуть більш виразні колірні переливи. Вони створять враження, що осколки того самого «битого скла» занурені під воду і блищать під рідкісними променями сонця, які туди проникають.

Два в одному

Чому б не об'єднати два варіанти нейл-арту в одному манікюрі? Спробуйте нанести на всю поверхню нігтів світлий лак, а чорним в середині намалювати серце або будь-яку іншу фігуру. Далі на отриманому чорному тлі створіть ефект «битого скла».

А ви вже пробували робити чорний манікюр з «битим склом»? Напишіть відгук у коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: