Навіщо малюють два нігтя іншим кольором лаку?

Чому фарбують 2 нігтя іншим лаком?

Багато дівчат давно встигли помітити цікавий тренд в манікюрі, коли два нігтя фарбують іншим кольором лаку. Насправді це виглядає дуже незвично і притягує увагу. Якщо вам цікаво, звідки пішла така мода, чому саме ці два пальця фарбують іншим лаком і які кольори можна при цьому поєднувати, то нижче я докладно про це розповім.

Фарбувати нігті в різні кольори лаку – це манікюр по фен шуй. Саме в ньому має велике значення, який взяти колір, дизайн, на якій руці і який палець виділити іншим кольором. Тому фарбувати нігті в інший колір – це не просто модна новинка, це ще й трохи магії :)

Найпопулярнішим варіантів такого манікюру є забарвлення в інші кольори безіменного і середнього пальця правої руки. Що ж це означає з точки зору фен-шуй?

  • За законами фен шуй середній палець – це палець Сатурна. Саме від вважається відповідальним за успіхи в кар'єрі, творчості і в цілому в бізнесі.
  • Безіменний палець – це палець Сонця, енергія якого здатна притягувати до себе і підпорядковувати інші планети, тобто цей палець відповідає за любов і щастя.

Таким чином, якщо виділяти в манікюрі саме ці два пальця, стимулюється підсвідомо сфера любові і кар'єри, притягується позитивна енергія, яка впливає на успішне перебіг подій.

Чому акцент робиться саме на правій руці?

Права рука по фен шуй вважається віддає. А як відомо, чим більше віддаєш, тим більше отримуєш.

Що стосується кольорів лаку, в які варто виділяти манікюр, то тут теж є свої тлумачення. Вони можуть бути як родинними, так і абсолютно контрастними. Головне дотримуватися гармонію. Найкраще для цього звернутися до природи, радить нам фен шуй. Адже ті кольори, які оточують нас в житті, завжди гармонійні. Якщо ж ви не особливо вірите в фен шуй, то можете підібрати їх просто до одягу. Мені, наприклад, подобається фарбувати два нігтя іншим кольором на обох руках – теж свого роду відступ від правил.

Детальніше про значення інших пальців і конкретно квітів в фен шує можна прочитати тут. І буде вам щастя :) І наостанок трохи фото манікюру, де два пальця пофарбовані в інший колір.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: