Чи шкідлива туш для вій: шкідливо чи фарбувати водостійкою тушшю вії

Чи шкідлива туш для вій?

Якої шкоди може нанести туш для вій і як цього уникнути?

Туш – ключовий б'юті-елемент косметички більшості дівчат. Саме без неї багато хто не уявляє свого макіяжу. При дотриманні базових принципів гігієни, правильного нанесення і зняття, використання туші безпечно. Однак в деяких випадках вона все ж може завдати шкоди.

  • Неприпустимо користуватися чужою тушшю! Чи не тестируйте туш в магазинах без одноразової щіточки і не позичайте її у подруги.
  • Шкода може завдати щоденне використання водостійкої туші через складнощі при її знятті. Крім цього в складі водойстойкой туші досить багато синтетичних добавок, які і забезпечують її захист від води.
  • Нерозумно використовувати класичну версію туші при підвищеній чутливості шкіри і слизової очей. При нанесенні або зняття туші, вона може потрапити в очі і викликати печіння. Вам варто вибирати гипоаллергенную туш, до складу якої не входять дратівливі компоненти.
  • Ніколи не засинайте з тушшю на віях. Це може привести до їх поломки, а також послабити волосяні цибулини, що в подальшому може призвести до їх випаданням.
  • Не варто сліпо слідувати Лайфхак в інтернеті і розбавляти суху туш будь-якими рідинами. Якщо туш засохла – потримайте її в гарячій воді.
  • Не зберігайте туш у ванній. Підвищена вологість може спровокувати розмноження бактерій.

Також читайте наш матеріал про помилки при використанні туші.

А ви дотримуєтеся ці правила? Розкажіть в коментарях!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: