Апельсинові палички для нігтів: основні функції, середня вартість в Росії.

Апельсинові палички для манікюру.

Зараз ми розглянемо такий невід'ємний елемент манікюрного світу, як апельсинові палички. Вони були винайдені у Франції і стали важливою частиною манікюрних інструментів. Без цих невигадливий паличок зараз складно уявити деякі процедури в манікюрі. Вони отримали таку назву завдяки матеріалу, з якого виготовлені – апельсинового дерева. Чому саме апельсинове? Просто це дерево не тільки дарує апельсини, але саме по собі має м'яку, але щільну структуру, що не дозволяє паличок розшаровуватися і травмувати ніготь. Ще одна важлива властивість деревини – це те, що вона володіє прекрасним антисептичним властивістю, що важливо для манікюру. Розглянемо докладніше, для чого ж використовуються апельсинові палички в процесі манікюру і як правильно ними користуватися.

Апельсинова паличка – це тоненька паличка з деревини апельсинового дерева, один кінець якої має загострений носик, а інший – плоский. Надати форму паличці можна легко за допомогою крупно-абразивної пилочки. Її використання – запорука акуратного і дбайливого манікюру.

Для чого використовується апельсинова паличка в манікюрі?

1. Для очищення нігтів. Їх можна легко очищати внутрішню поверхню нігтьової пластини. Для цього достатньо провести під нігтем загостреним кінцем. Скопилася бруд необхідно відразу видаляти або частіше міняти самі палички.

2. Для відсунення кутикули. Апельсинова паличка – основний інструмент європейського необрізної манікюру. Вона використовується в ньому для відсунення кутикули з нігтьової пластини. Відсувати кутикулу можна і іншими інструментами металевої або ж гумової лопаткою, однак це може подряпати ніготь або порвати кутикулу (що в свою чергу призведе до утворення задирок), до того ж це вкрай не гігієнічно! Цього легко уникнути просто використовуючи для відсунення кутикули апельсинову паличку. Адже матеріал, з якого вона зроблена приємно ковзає по шкірі в зоні підвищеної чутливості.

3. Для видалення кутикули. Вони легко справляються з видаленням кутикули. Просто після розм'якшення спеціальні засобом акуратно подденьте ороговілі клітини кутикули загостреним краєм і відокремте ці тканини від основного шару кутикули. тут важливо, щоб вона була добре розм'якшеної, тоді видалити зайві клітини апельсинової паличкою не складе особливих труднощів.

4. У нарощуванні нігтів. У нарощуванні їх використовують як для наклейки тіпсів і викладання форм з биогеля і акрилу, так і в процедурі зняття штучних нігтів. Коли акрил розм'якшується, його легко знімати за допомогою даного манікюрного інструменту.

5. Для декорування нігтів. Щоб нанести дрібні предмети на ніготь і зробити манікюр з прикрасами – блискітками, стразами, аплікаціями, то апельсинові палички тут річ незамінна. Нею також можна користуватися для розпису нігтів лаком.

Кілька корисних правил

1. Спочатку виберіть ті, якими Вам буде зручно користуватися, адже тут теж є різноманітність. Вони бувають різної довжини – від 9 до 18 сантиметрів, а також ширини – від 3 до 5 міліметрів. Є спеціальні палички з напиленням на кінцях різних кольорів. Деякі вважають за краще пластикові палички з гумовим наконечником. Вони використовуються точно в таких же цілях, однак не настільки корисні і підійдуть більше для тонкої кутикули.

2. Повторно апельсинову паличку краще не використовувати, тому що вона дуже добре вбирає вологу, але погано піддається дезінфекції. Тому вторинне використання даного манікюрного інструменту вкрай небажано.Це більше одноразовий і індивідуальний предмет, на якому не варто економити. А щоб не напоротися на підробку, купуйте апельсинові палички тільки в спеціалізованих магазинах косметики.

Ціна упаковки коливається від 20 до 300 російських рублів (залежить від їх кількості в упоковка, довгі).

Після такого великого посту варто трошки відпочити і посміхнутися, і прочитати тематичну смішинку:

"За довгими нігтями в кишеню не полізе.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: