Урок 24 - класика акриловими фарбами: квіти і френч

Акрил. Урок 24 – акрилова класика: квіти і френч.

В даному уроці представлю вам один з класичних варіантів серед малюнків акриловими фарбами в поєднанні з французьким манікюром. Такий манікюр підійде практично до будь-якого заходу і до будь-якого стилю одягу, а якщо поміняти кольори, то можна зробити і під потрібний колір. Він дуже ніжний і практичний. Якщо я вас зацікавила, то з радістю представляє урок виконання даного манікюру.

Для дизайну вам знадобиться:

1. Прозорий лак для нігтів

2. Білий лаки для нігтів

3. Фіолетова і чорна акрилова фарба

4. Кисть для дизайну нігтів № 0 і 00

5. Блискітки для нігтів

6. Закрепитель лаку

Техніка виконання класичного малюнка

акрилом з френчем і квітами

1. Якщо ви хочете зробити собі манікюр якісно, ​​то в першу чергу потрібно обробити нігті: надати їм рівну і однакову форму а також видалити кутикулу за допомогою класичного або європейського способу. Також по можливості краще нанести на нігті основу під лак для їх захисту від лаку. Ну а тепер безпосередньо до даного дизайну. На першому кроці всі нігті покриваються прозорим лаком.

2. На другому етапі робимо на нігтях френч. Для цього за подробицями рекомендую звернутися до статті про французькому манікюрі, де ви зможете вибрати більш зручний для себе спосіб його нанесення.Таким чином офарблюємо лаком в білий колір вільний край нігтя.

3. Перейдемо до промальовуванні квітки, а точніше його половинці. Для цього вам знадобиться фіолетова акрилова фарба (я для більш світлого кольору розбавила її білим, також фіолетовий можна отримати змішавши червоний з синім). Акуратно пензлем №0 малюємо 5 пелюсток з середини бічної частини нігтя, як це показано на фото праворуч.

4. Тепер візьміть кисть для дизайну №00 і чорним кольором проведіть тонкі лінії від квітки до країв (дивіться малюнок). Також поставите в центр квітки жірновато точку – його серцевину.

5. Для більш яскравого малюнка пропоную на пелюстки квітки нанести блискітки. Можна використовувати будь-який колір блискіток, але найкраще, думаю, тут буде виглядати фіолетовий, для чого був використаний лак для малювання з блискітками відповідного кольору. (Можна взяти золоту фарбу і такі ж блискітки, в кольорах ви вільні вибирати самі).

6. Після висихання всіх фарб і лаків покриваємо нігті спеціальним закріплювачем. Це робиться по-перше, для збереження фарби на нігтях, а по-друге, для додання їм блиску. Залишилося дочекатися його висихання і насолоджуватися результатом.На сьогодні все, ваша Танюша 🙂

А ось і повний фотоурок:

Попереду нас чекає безліч цікавих статей по створенню чудових малюнків на нігтях акриловими фарбами і голкою, не пропустіть їх і підпишіться на оновлення блогу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: