5 способів зробити так, щоб помада не розтікалася: від візажистів

5 способів зробити так, щоб помада не розтікалася

Не кожна помада витримує високу температуру, але ми знаємо, чим допомогти

використовуйте праймер

Спеціальні праймери необхідні не тільки для того, щоб шкіра губ стала більш гладкою і рівною, а помада, нанесена поверх, виглядала краще. Праймер також створює покриття з визначеними межами, за які помада потім не буде виступати. Зверніть увагу, наприклад, на Multipurpose Primer Pencil від Urban Decay – це засіб працює за принципом двостороннього скотча. Помада буквально «прилипає» до шару праймера і не розтікається протягом дня.

обведіть контур

Можна обійтися і без праймера (хоча з ним результат буде набагато краще), якщо в косметичці є олівець для губ нюдового відтінку. Це універсальний засіб, яке допоможе «утримати» помаду в межах контуру губ, який би колір ви не вибрали. Перш ніж наносити помаду, позначте контур за допомогою такого олівця: він буде виконувати роль «бар'єра».

запасіться консілером

Олівця для губ, до слова, теж є своя альтернатива – консилер. Краще, щоб це було засіб з легким ефектом сяйва: він допоможе додатково акцентувати губи і надати їм більше обсягу.За допомогою консілера обведіть контур губ з зовнішньої сторони. Після нанесення не забудьте про растушевку – навколо губ не повинно бути помітної білої лінії.

Вибирайте стійкі текстури

Щоб помада не розтікалася, слід вибирати «безпечні» текстури. Рідка помада, яка після висихання не стає матовою – ризикований вибір. Підвести також можуть кремові і глянцеві помади. Найнадійніший варіант – матова помада. Деякі з них сушать губи, але коли потрібен стійкий результат, цей недолік йде на другий план. Сатинова текстура теж підходить для літнього макіяжу губ. До слова, також можна випробувати невелику хитрість і нафарбувати губи за допомогою олівця. Візажисти і б'юті-блогери стверджують, що це один з найвірніших способів отримати стійкий макіяж губ.

Не забудьте промокнути губи серветкою

Це простий і відомий раду, про який пам'ятає далеко не кожна. Після нанесення помади її слід промокнути серветкою. За рахунок цього ви знімаєте надлишок кошти з поверхні губ, тому помада не розтікається і не друкується на зубах. Крім того, такий прийом допомагає «закарбувати» текстуру помади в шкіру губ.Завдяки цьому результат буде більш стійким.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: