Акцент на брови в макіяжі: 11 фото ідей

5 способів зробити акцент на брови в макіяжі

Без макіяжу брів важко уявити образ сучасної дівчини. А візажисти і зовсім пропонують залучати до них максимум уваги. Як саме?

Достатньо злегка підфарбувати брови – і риси обличчя відразу набувають виразність. Цим прийомом часто користуються в nude-макіяжі, коли хочеться виглядати максимально природно, але ефектно. У той же час брови можуть стати предметом сміливих експериментів і по-хорошому здивувати, якщо проявити фантазію. У цьому матеріалі – докладніше про те, як підкреслити брови за допомогою макіяжу.

природний акцент

Все залежить від того, які у вас брови. Якщо вони самі по собі густі, досить використовувати відтінку гель – такий, як Brow Drama від Maybelline New York. Щіточка одночасно зачісує, фарбує і укладає волоски.

Але в більшості випадків потрібно трохи більше б'юті-засобів. Якщо брови не дуже густі, то додати їм візуального обсягу можуть, наприклад, тіні.

  • Наберіть тіні потрібного відтінку на скошену кисть і легкими штрихами без натиску підкресліть обриси брів.
  • Потім в такій же техніці заповніть контур.
  • На завершення використовуйте прозорий гель. Поки ви будете акуратно зачісувати брови щіточкою, він заодно злегка розтушуйте колір.

карвінг брів

Так називається техніка, за допомогою якої контур підкреслюється кольоровий обведенням з відступом від природних кордонів брів. Модний і дуже ефектний арт-макіяж підійде вам лише в тому випадку, якщо ви не боїтеся доповнювати свій макіяж незвичайними елементами. Адже карвінг виконують за допомогою яскравих тіней, кольоровий підводки або навіть помади.


Брови «металік»

Ця тенденція прийшла з подіуму. На бекстейдже показів візажисти придумали підкреслювати брови рідким підведенням з металевим сяйвом. Її можна набрати на щіточку і рівномірно розподілити по всій довжині брів. У міру висихання підводка заодно фіксує форму.


Райдужний градієнт

Ще один варіант – пограти з кольором і підфарбувати брови або тінями, або рідким підведенням так, щоб вийшов ефект омбре. Виразно і разом з тим сміливо виглядають райдужні брови. У макіяжі для вечірки такий акцент може бути дуже до речі.

Брови-хвилі

Тим, хто любить образи в дусі ретро, ​​має сенс придивитися до тренду на хвилясті брови. На цю форму візажистів надихнув ефект, якого в минулому столітті домагалися при укладанні волосся за допомогою техніки ондуляціі.Сьогодні ж хвилі-брови – це хитромудрий спосіб уникнути асиметрії в процесі роботи над контуром. І, звичайно, незвичайний варіант зробити акцент на брови.


А ви експериментуєте з макіяжем брів? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: