Золотий лак для нігтів: дзеркальний або металік: дизайн і фото

Золотий манікюр: ідеї для незвичайного дизайну

Золотий лак з глітером, дзеркальний манікюр, золоті флеш-тату – незвичайний манікюр, який легко зробити вдома

Золотий металік

Дзеркальний манікюр – один з найпопулярніших. І якщо раніше такий дизайн можна було створити тільки за допомогою накладних нігтів або наклейок, то тепер для цього існує спеціальна пудра. Наноситься вона наступні чином: спочатку базове покриття, потім кольоровий гель-лак (найкраще використовувати чорний), потім фінішне покриття. І тільки після цього на липкий шар наноситься пудра, створюючи ідеалний ефект дзеркала.

Манікюр з золотими флеш-тату

Тимчасові татуювання набрали за останній рік неймовірну популярність. Відмінна новина – їх можна наносити не тільки на тіло, але і на нігті. Зробити це дуже просто – нанесіть на нігті базове покриття і фоновий колір (з золотим добре виглядають майже всі кольори, але особливо чорний, зелений або рожевий). А потім акуратно наклейте золоті тимчасові татуювання – різні на кожен ніготь.

Манікюр з золотими блискітками

Золоті блискітки можна наносити на весь ніготь або використовувати в дизайні. Наприклад, можна намалювати на нігтях нескладні геометричні малюнки за допомогою пензлика

А ви спробували? Поділіться враженнями в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: