Зимовий манікюр гель-лаком

Зимовий манікюр гель-лаком

Зима для дівчат асоціюється з низкою свят, авралом на роботі, сніговими вуличками в місті і зимовим манікюром. З настанням холодів хочеться, щоб нігті відображали настрій і мали на потрібний зимово-новорічний лад.

Саме зимовий період самий виснажливий у виборі дизайну нігтів. Який вибрати колір гель-лаку, що намалювати. Зробити зимовий манікюр на короткі нігті або наростити відсутню довжину з якої можна втілити будь-який бажаний зимовий дизайн.

Особливо гостро питання вибору варто в передноворічні тижні, часто хочеться всього і відразу, щоб і яскраво-святково, але не аляпісто, а дорого-багато. Дуже складний вибір – зате який захоплюючий.

Говорячи про манікюр: зимовому, осінньому або іншого сезону – можна сміливо сказати, що якихось правил і обмежувальних рамок немає. Який хочеться колір таким і фарбуємо. Будь-м'ятний гель-лак або фуксія з правильним дизайном підійде і в зимовому манікюрі.

Незважаючи на це, кольору гель лаку змінюються і в холодний період чітко простежується тенденція в переході до холодних синьо-блакитним відтінкам, червоним, приглушеним темним.

Білі, чорні і нюдовие кольору не покидають ні один сезон і завжди актуальні.В Новорічний період в дизайні нігтів додається велика кількість блискучо-переливається декору – свято все-таки!

До речі, цікавий факт! При виборі кольору манікюру гель-лаком більшість орієнтуються на той одяг, в якій прийшли до нейл-майстру. Тому колір краще продумати зарание, а може і безпосередньо відтінок, тим більше, що ідеї зимового манікюру можна підглянути, наприклад, у нас.

І якщо вже колір, як по такому до пори року не прив'язаний, орієнтуватися варто на дизайн:

  • Омбр на гель-лаку глітером або втіркой, стрази та бульонкі добре виглядають на широкому діапазоні кольорів: фіолетовому, смарагдовому, червоному, рожево-лавандовому, холодному сірому, золотисто-коричневому, продовжувати можна довго;
  • Новорічна тематика нейл-арту: сніжинки, "светр", орнаменти та витіюваті новорічні кульки прерогатива не тільки ніжного зимового манікюру, але також красиво поєднується з глибокими насиченими кольорами;
  • Трохи складніше з художнім розписом, але як правило відтінки малюнка контрастують або вигідно підтримують колір манікюру, тому або вибираємо, яке зображення хочеться і до нього придумуємо колір, або танцюємо від зворотного;

До речі, в зимовому манікюрі (як і в будь-якому іншому) не варто списувати з рахунків загальні тенденції дизайну нігтів гель-лаком. У різні періоди в моді були: оксамитовий пісок, фольга, корейський 3D манікюр і багато чого ще.

Ідейні натхнення всюди, а зима додає свій особливий яскравий відбиток, який варто мати на увазі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: