Як використовувати помаранчеву помаду в макіяжі: 5 основних правил

З чим поєднувати помаранчеву помаду в макіяжі?

Основні правила для тих, хто зважився спробувати морквяний помаду

  • Існують десятки відтінків оранжевого – від теракотового до коралового і морквяного, тому для початку необхідно підібрати підходящий варіант. Як вибрати помаду, орієнтуючись на відтінок шкіри, ми вже розповідали. Крім того, не варто забувати, що помаранчевий желтит зуби, тому при покупці помаранчевої помади треба бути впевненими в білизні зубів.
  • Якщо ви вибираєте помаранчеву помаду, не слід використовувати відтінки інший гами в іншому макіяжі, тому образ повинен бути дуже природним.
  • Шкіру необхідно підготувати належним чином: помаранчева помада підкреслить найменші почервоніння шкіри. Нанесіть тональний крем і консилер, використовуйте коректор і пудру. Тон особи повинен бути ідельним.
  • Трохи підкресліть брови за допомогою тіней або олівця, але дуже природно: вони не повинні перетягувати на себе увагу. Використовуйте легкі напівпрозорі рум'яна персиково-бронзових відтінків і чорну туш для вій (досить буде декількох помахів).
  • Якщо хочеться додати акценту на очі, можна використовувати чорну підводку або чорний олівець, але дуже легко, без стрілок.Ідеальний варіант – чорна межреснічного підводка, або використання темно-коричневого олівця для очей за тим же принципом.

Який образ з помаранчевої помадою вам подобається більше?1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: