Червоні і рожеві годинник: з чим їх краще носити і поради по поєднанню різнокольорових елементів в одязі

З чим краще носити червоні годинник: поєднання речей

Наручний годинник – це не тільки корисний аксесуар, але і елемент, який доповнить будь-який образ. Правильно підібраний аксесуар вигідно підкреслить стиль і індивідуальність. Але дуже важливо правильно підібрати форму, колір, дизайн, щоб вони гармоніювали з одягом. Розглянемо, з чим носити саме червоні годинник, а також які вони бувають, як правильно вибирати їх і з чим вони будуть поєднуватися.

Типи годинникових механізмів

Спочатку давайте розберемося з типами годинникових механізмів, які з них зручніше і чому:

  • Механічні. Їх потрібно заводити, пружина буде повільно розкручуватися, приводячи годинниковий механізм в дію. Але вони мають певні недоліки: вони бояться пилу і вологи. Крім того, якщо забудете їх завести, то вони зупиняться. А це незручно.
  • З автоподзаводом. Це ті ж механічні, але вони оснащені спеціальним пристроєм, який саме закручує пружину, але робить це, тільки коли людина їх носить.
  • Електромеханічні (кварцові). Вони працюють за рахунок батарейки. Вони бувають з циферблатом і дисплеєм. Іноді на них є і те, і інше. Це самий практичний і зручний вид. Крім того, вони бувають найрізноманітніші, з красивим і незвичайним дизайном.Також цей вид найпопулярніший, і вони бувають дитячими, дорослими, чоловічими і жіночими.
  • Електронні. Вони з дисплеєм. При цьому часто, крім часу, вони мають багато інших функцій: показують дату, оснащені будильником і секундоміром.

Типи годин за зовнішнім виглядом

Бувають годинник у вигляді браслетів з красивими, витонченими ремінцями або з незвичайними циферблатами: писаними, з візерунками і прикрасами (наприклад, стразами). Часто можна побачити різнокольорові годинник, наприклад, годинник з рожевим циферблатом. А ще дуже цікаво виглядають білі і чорні циферблати. Але про це поговоримо пізніше.

Зараз дуже модні годинник з широкими ременями, що складаються з декількох вузьких, на які надягає брелоки, намистини і інші прикраси.

Бувають наручний годинник з шкіряним ремінцем, з тканинним, металевим і навіть пластиковим.

Дуже важливу роль у виборі годин грає їх колір, адже не всі відтінки поєднуються один з одним. Тепер розглянемо найбільш виграшні поєднання кольорів.

Найбільш вдалі поєднання кольорів

Щоб виглядати чарівно, потрібно знати деякі секрети. Один з них – вміння правильно поєднувати кольори в одязі. Давайте подивимося, які кольори найбільш виграшно гармонують один з одним. Є певні правила поєднання кольорів:

  • Світле добре поєднується з темним.Протилежні відтінки створюють контраст і тому виглядають оригінально. Наприклад, незвично виглядають жовтий і темно-синій кольори. Таким чином, на питання про те, який циферблат краще – білий або чорний, відповідь проста: вони однаково хороші, особливо в поєднанні один з одним і червоним кольором.
  • Холодні відтінки гармоніюють з теплими. Це теж контраст. Наприклад, червоний і синій.
  • Симультанний контраст. Це поява в образі додаткових відтінків, які відтіняють або виділяють основні кольори. Вони пом'якшують деякі високі контрасти. Наприклад, при поєднанні чорного і білого, можна додати сірий і червоний. До речі, червоний колір прекрасно поєднується з чорним.
  • Комбінація одягу по насиченості. Темні і яскраві кольори можна поєднувати з більш ніжними і м'якими. Цікавою деталлю образу можуть стати помаранчеві годинник, адже помаранчевий – дуже соковитий і яскравий колір, який приверне увагу.
  • Можна поєднувати кольори за допомогою кольорової плями. Ця ще одна хитрість – потрібно вибрати красиву, яскраву річ, на яку хочете звернути увагу. Вона повинна бути однотонною. Інші елементи одягу можуть бути більш м'яких відтінків.

До речі, в залежності від яскравості кольорової палітри, контрасти бувають високими, середніми і м'якими. Наприклад, якщо з'єднати чорний і білий кольори, то вийде високий контраст, якщо сірий, білий і чорний – середній контраст, а якщо світло-коричневий і коричневий – вийде м'який контраст.

А ще для підбору вірних сполучень є таке пристосування, як колірний круг. Він допоможе вибрати кілька кольорів, які буде добре виглядати. Крім такого пристосування, є спеціальні колірні схеми, що становлять тетради, тріади і парні поєднання.

Доповнити будь-який образ допоможуть аксесуари: сумочки, окуляри, браслети, намиста і, звичайно, годинник. Далі розглянемо більш детально, з чим носити червоні годинник.

По-перше, червоні аксесуари прекрасно поєднуються з шкіряними речами або лакованими, особливо з темними: чорними, темно-синіми, фіолетовими, зеленими, коричневими. Дуже елегантне поєднання – чорні штани, біла блузка, сірі аксесуари і червоні годинник. По-друге, такий аксесуар прекрасно підійде, наприклад, до бежевому сукні. Червоний і бежевий – теплі відтінки, але бежевий – ніжний і м'який відтінок, а червоний – яскравий, він вигідно підкреслить світлий колір.

Крім того, червоні годинник відмінно підійдуть до нейтрального сірого кольору і класичного стилю.Наприклад, просте, суворе сіру сукню, червоний піджак і червоний циферблат будуть виглядати чудово.

Таким чином, червоні годинник прекрасно поєднуються з шкіряними речами. За кольором же до такого аксесуару прекрасно підходять чорні (темні), сірі, білі речі. При правильному поєднанні одягу будь-який образ буде невідпорним.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: