З чим бореться гель з гіалуронової кислотою

З чим бореться гель з гіалуронової кислотою

Всі ми хочемо залишатися молодими і красивими довгі роки, але з віком всі процеси в організмі сповільнюються, з'являються спочатку невеликі зморшки, потім глибокі складки.

Ще не так давно в цілях омолодження використовували тільки хірургічне втручання, але не так давно ситуація змінилася.

Досягнення сучасної косметології допомагають успішно боротися з цілою низкою косметичних проблем, в тому числі за допомогою косметичних гелів з гіалуроновою кислотою.

Наша шкіра складається з судин, волокон колагену і еластину, "занурених" в гелевидний міжклітинний речовина.

Основним його компонентом є гіалуронова кислота, яка разом з колагеном створює для шкіри якийсь каркас, стимулює процеси регенерації, відновлює структуру.

Внутрішньошкірні ін'єкції препаратів з гіалуроновою кислотою допомагають відновити її запаси, підтягнути і поліпшити колір обличчя, усунути дрібні зморшки і навіть скорегувати форму скул, підборіддя, збільшити губи. Підшкірні ін'єкції називаються біоревіталізація.

Також популярна і контурна пластика, коли за допомогою підшкірних і шкірних ін'єкцій заповнюють глибокі складки – міжбровні, носогубні, збільшують в обсязі губи, коректують форму підборіддя.

Гель вводиться більш глибоко в порівнянні з біоревіталізація і дозволяє досягти більш виразного результату.

При биоревитализации препарат колють рівномірно по всьому обличчю, при контурній пластиці в конкретні ділянки.

При цьому дуже важливий професіоналізм косметолога, який коле препарат. Далеко не всі косметологи беруться за введення філерів.

Сьогодні на ринку представлено кілька гелів на основі гіалуронової кислоти від різних виробників. Ряд препаратів впевнено зарекомендував себе на ринку.

Косметичні гелі з гіалуроновою кислотою

Препарати з гіалуронової кислотою ділять на три групи:


  1. Постійні, тобто небіоразлагаемие. В їх основі – синтетичний препарат, який дає чимало побічних ефектів. Такі гелі вважаються застарілими і сьогодні застосовуються досить рідко. До цієї групи відносять біополімерний гель 350 CP, рідкий силікон, Силікон 1000, Біоформакріл, Аутлайн і ряд інших. Ефект зберігається протягом усього життя, і навіть через 10-20 років можуть проявитися різні ускладнення. Прибрати препарат можна тільки хірургічним шляхом.
  2. Довготривалі гелі. Являють собою комбінацію з біологічних і синтетичних компонентів, ефект зберігається в середньому на 2-3 роки.Для досягнення вираженого ефекту вимагають неодноразового докаливанія. лікування після гіалуронової гелю для обличчя також можливо тільки хірургічним шляхом. У цю групу відносяться препарати Артеколл, Еволюшн, Матрідекс, Дермадіпп і інші.
  3. Тимчасові гелі. Це біологічний матеріал, дає менше побічних ефектів. Поділяються на кілька типів.

Перший – кошти на основі колагену. Мають високий ризик алергічних реакцій. Це гелі Зіпласт, Зідерм, Резопласт.

Другий – гелі з гіалуроновою кислотою тваринного походження. Також часто викликають алергію. Це Ювідерм, Хілаформ,

Третій – кошти з гіалуроновою кислотою нетваринного походження. Найбільш популярні на увазі безпеки і стійкого ефекту – він зберігається на 8-10 місяців. Найбільш популярні Рестилайн і Перлайн.

Четвертий – препарати з полімолочной кислотою. Використовуються при нестандартних показаннях, наприклад, липодистрофии особи, морфіністом декольте. До цієї групи належить засіб Нью-Філл.

ПО ТЕМІ

Яка функція і структура гелю з гіалуроновою кислотою


Багато хто вважає, що гіалуронова кислота в складі гелів повністю ідентична тій, що знаходиться в нашому організмі. Насправді при в лабораторних умовах її створюють за допомогою бактерій стрептококів.

За складом вона схожа з тією, що міститься в нашому організмі, але при цьому виробникам необхідно ретельно очистити її від продуктів життєдіяльності бактерій, які можуть викликати серйозні побічні ефекти.

Для очищення компанії-розробники використовують багатоступеневу систему, тільки ретельно очищена гіалуронова кислота буде безпечною.

Безпосередньо гелі з гіалуроновою кислотою мають різні склади залежно від виробника.

Важливим компонентом є сшівочний агент, що позначається абревіатурою BBDE або DVS.

Він з'єднує між собою ланцюги молекул, з яких складається будь-який гель.

Введення препаратів дозволяє відновити структуру шкіри, підтягнути її, заповнити зморшки, скорегувати форму носа, вилиць, підборіддя, підтягнути овал обличчя, усунути постакне і посттравматичні рубці.

процедура введення ін'єкцій гіалуронової гелю займає близько півгодини, і перший ефект стає помітним відразу після введення.

Зберігається ефект на термін від півроку до півтора років. При цьому важливо розуміти, що повної гарантії результату не зможе дати жоден косметолог, так як крім якості самого гелю будуть впливати і інші чинники, в тому числі професіоналізм фахівців, яким довіриться пацієнт.

Крім введення гелю всередину, його можна використовувати і зовнішньо, наприклад, наносити крему гель-маски з гіалуронової кислотою, Але найбільший ефект досягається все ж при підшкірних ін'єкціях.

Відгуки про гелі з гіалуроновою кислотою DNC


Косметичний гель DNC з гіалуроновою кислотою призначений для зовнішнього використання.

Як обіцяє виробник, засіб повинен відновити рівень гиалурона, підтягнути шкіру, поліпшити фактуру і колір шкіри. Наносити засіб необхідно двічі в день на очищену шкіру.

Конкурент препарату від DNC – Teana гель з гіалуронової кислотою.

Призначений для сухої збезводненої шкіри, допомагає впоратися з сухістю, лущенням і роздратуванням. Крім гіалуронової кислоти до складу входять екстракти рослин.

Продукт випускається в капсулах. Рекомендований для застосування з Мезороллери. Може наноситися самостійно або спільно з іншими косметичними засобами.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: