Новинки манікюру та дизайну нігтів 2014: фото і відео

Яскраві новинки нейл-арту в 2014 році

Жінки дарують нашому світу гармонію і красу. Підсвідоме прагнення дівчат поліпшити свій зовнішній вигляд є головним стимулом для розвитку індустрії моди. Все навколо нас стрімко змінюється, перетворюється, і жіночий манікюр – не виняток. Сучасний нейл-арт значно відрізняється від дизайну нігтів минулих років. Сьогодні професіонали всього світу пропонують увазі жінок новинки манікюру, які раніше ще не зустрічалися.

Не можна сказати, що тенденції 2014 року кардинально відрізняються від попередніх ідей. Адже, як відомо, все нове – це давно забуте старе. Багато сучасні дизайни нігтів є скоріше модифікованою версією колишніх варіацій манікюру. Проте, нейл-арт цього року має низку специфічних особливостей, які точно порадують любительок природного, але разом з тим оригінального стилю.

Відмінні риси сучасного нейл-арту

Тенденції 2014 року в манікюрі – це ідеальний приклад жіночності й витонченості. Нігті дівчат представляються вже в новому, більш ніжному і граціозному оформленні. Які основні особливості манікюру цього сезону?

  • Сучасний дизайн нігтів створюється переважно в м'яких пастельних тонах. Для тих, хто любить яскравий манікюр, стилісти представили нейл-арт кричущих відтінків помаранчевого, салатового, блакитного і інших помітних кольорів. Новий дизайн може виконуватися як в монотонному покритті, так і в різних фантазійних композиціях.
  • На відміну від минулих сезонів, в цьому році нігті моделей, як правило, були досить невеликої довжини. Короткі кінчики мали природні овальні обриси. Більш довгі нігті були представлені в мигдалеподібної формі. Такі популярні раніше кінчики "стилет" сьогодні вже втратили свою актуальність.

На нашому сайті в тематичних статтях ви зможете більш детально вивчити тенденції 2014 року, а сьогодні ми покажемо вам на фото новинки нейл-арту, які кардинально відрізняються від звичного дизайну нігтів.

Свіжі ідеї сучасного нейл-арту

Незмінним фаворитом цього року, як і раніше залишається всіма улюблений френч. Французький манікюр кардинально видозмінюється: трансформується вже не тільки колір кінчиків, а й лінія посмішки. Замість звичної дуги сучасний дизайн нігтів включає прямі або похилі смуги.Своєрідним ноу-хау в модному світі нейл-арту став так званий "зворотний френч". Лінія посмішки в манікюрі зображується перевернутої. Пропонуємо вам оцінити нові ідеї від провідних світових дизайнерів, глянувши на фото.

У 2014 році з модних показів погляду критиків постав ще один варіант нейл-арту. Новий дизайн включає широку смугу, розташовану строго в центральній частині нігтя. Оформляється вона в самих різних варіаціях. Смугу можна просто намалювати або викласти глітером, стразами. Елемент візуально подовжує нігті, роблячи їх більш витонченими. Кілька демонстраційних фото є відіб'ють новий задум стилістів.Всього кілька років тому знову увійшов в моду давно забутий місячний манікюр. Сьогодні ретро-дизайн продовжує удосконалюватися і дивувати екстравагантних дівчат. Оновлений манікюр постав перед поціновувачами моди в дуже оригінальному стилі. Область лунули, оформлена у вигляді трикутника, ефектно виділяється на пальчиках, надаючи образу зухвалі нотки. Кілька фото допоможуть вам гідно оцінити задумку професіоналів.Сучасний дизайн нігтів включає в себе і більш ексцентричні ідеї.Яскраві помітні композиції не залишилися без уваги і в цьому сезоні. Фантазійний візерунок на нігтях відмінно підкреслює індивідуальність своєї власниці. Ідеї ​​для манікюру можна черпати з різних джерел. Сучасний нейл-арт не обмежується лише готовими начерками. Можна підключити свою фантазію і з головою зануритися в процес малювання. Для натхнення пропонуємо вам подивитися кілька фото оригінального дизайну.Останні новинки моди завжди користуються шаленою популярністю. Адже дівчатам так подобається кожного разу отримувати свіжі емоції від можливості доповнити свій образ оригінальною родзинкою. Найзручніше експериментувати з дизайном нігтів – можна досить швидко змінити манікюр, та й ручки жінки щоразу привертають до себе увагу. Ще один варіант красивого нейл-арту представлений в заключному відео. Приємного перегляду, милі дівчини!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: