Як правильно вибрати туш для вій

Яку туш вибрати залежно від типу вій?

Ми розповімо вам, як за допомогою туші створити красиві вії, навіть якщо від природи вони у вас не дуже виразні

Кожна туш призначена для певного типу вій, тому важливо правильно підібрати формулу і щіточку. Навчіться наносити туш різними способами – і вашим віям не буде рівних. Ми розповімо, яку, в залежності від типу вій, туш варто вибрати.

  • Довгі вії

Якщо ви володарка натуральних довгих вій, то вам підійде підкручують туш з м'якою формулою: вона підкреслить їх природну красу, додасть обсяг і злегка підкрутить їх. Ваш погляд стане більш відкритим.

При нанесенні рухайте пензлик трохи в сторону скроні: ви отримаєте ефект котячих очей, і рідка підводка або чорний олівець вам для цього не знадобляться. Більша кількість туші розподіліть біля коріння, «віддрукуйте» 2-3 рази (як це правильно зробити, читайте тут) – так вії будуть виглядати більш об'ємними.

  • короткі вії

Якщо у вас короткі вії, проблему вирішить туш з правильно обраної щіточкою. Тонка щіточка з частими ворсинками дозволить захопити і розчесати все волоски – так, щоб фарбувати кожен з них. Прокрасьте вії тушшю від коренів до кінчиків, щоб домогтися ефекту розкритих очей.

  • прямі вії

Для початку скористайтеся спеціальним керлеров. Після того, як ви подкрутите їм вії, вам знадобиться туш зі спеціальною підкручує формулою і крутиться щіточкою. Тільки після того, як туш на віях повністю висохне, кілька разів відігніть вказівним пальцем вії до верхнього століття. Цей прийом закріпить ефект від щипців і туші на весь день.

  • Короткі вії з одного боку, довгі – з іншого

Нерівномірні по довжині вії часто є результатом пошкодження від нарощування або нескінченного використання якихось коштів для подовження. У такій ситуації вам потрібна туш для зростання і зміцнення вій або лікувальна туш. Виберете формулу, яка містить натуральні рослинні компоненти в складі, а також фітокератін і пантенол: вони сприяють зростанню вій. Пошукайте туш з конічною (звуженою) щіточкою: вона приховає нерівності і додасть об'єм.

А які вії у вас? Розкажіть в коментарях!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: