Засоби для брів: які кошти вам підходять ідеально

Які засоби для брів вам підходять?

Тренд на широкі брови привів до такого різноманіття косметики, що вибрати потрібний засіб стало не просто. Допомагаємо розібратися, що підійде саме вам

Тіні, олівці, помади і гелі – все це при використанні на бровах дає різний ефект. Тому вибирати косметику для брів потрібно в залежності від того, який результат ви хочете отримати.

Для повсякденного макіяжу і ефекту пухнастих, натуральних брів найкраще підійдуть тіні. Вибирайте відтінок, що нагадує колір тіні від волосків брови, а не колір волосся. Такими тінями можна заповнити всі прогалини, додати густоти і не перевантажити макіяжем.

Причешіть брови прозорим гелем, це приховає «припудрений» ефект від тіней і зафіксує волоски в акуратному стані на весь день або вечір.

Для більш яскравого, вечірнього макіяжу і виразно окреслених брів стане в нагоді олівець з кремовою текстурою, який легко віддає пігмент, або помада для брів. Ефект від цих продуктів більш насичений і стійкий, що краще підійде, якщо ви плануєте зробити яскравий макіяж очей або нафарбувати губи темною помадою.

Після нанесення олівця або помади, розтушуйте в подбровного просторі консилер. Тон підберіть трохи світліше, ніж ваш колір шкіри.Тим самим ви зробите брови більш акуратно окресленими і підсилите контраст з кольором підфарбованих волосків.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: