Види водостійких коштів для макіяжу: для чого вони потрібні

Які водостійкі засоби використовують візажисти і навіщо?

Пояснюємо, чому водостійку туш і помаду варто завжди тримати в косметичці

  • Водостійка туш – для весільного макіяжу

Щоб не зіпсувати макіяж і свій настрій від натовпу емоцій і щоб від спеки вії не залишали слідів на століттях. Крім того, водостійку туш рекомендується використовувати при такій будові століття, коли вії стосуються шкіри навколо очей.

  • Водостійкі тіні для повік – в спеку

Коли на вулиці дуже жарко, макіяж ризикує «поплисти» вже через 10 хвилин – водостійкі тіні допоможуть запобігти цій неприємності. Також використовуйте засіб на море.

  • Водостійкі підведення і олівці – при певному будові століття

Якщо рухоме віко стосується нерухомого при моргання, і відбитків від підводки не уникнути, використовуйте водостійкі засоби. Потрібно почекати, поки підводка підсохне після нанесення і вибирати тільки ті кошти, які точно не залишать слідів.

  • Водостійка помада – для довгого вечора

Вслі ви йдете кудись увечері і вам необхідно зберегти макіяж губ надовго, водостійка помада вам на допомогу. ви зможете пити і їсти без шкоди для макіяжу. Цю ж помаду вибирайте для весільного макіяжу, якщо не хочете поправляти макіяж після кожного «гірко».

  • Водостійке тональний засіб – для зйомок

Якщо ви виступаєте на сцені або знімаєтеся в відеоролику, під впливом великої кількості освітлювальних приладів мейк може поплисти. З водостійким тональним засобом цього не станеться.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: