Яка кількість 8 популярних макіяж-засобів використовувати: поради візажистів

Яка кількість макіяж-засобів потрібно використовувати?

Червоні плями замість здорового рум'янцю і тональний покриття з ефектом листкового пирога – все це наслідки неправильної «дозування» косметики. Розповідаємо, як не переборщити

Природність – тренд, який вже перейшов у розряд класики. Тому почуття міри в користуванні косметикою стає визначальним. Намагайтеся наносити її там, де це дійсно потрібно. І стежте за кількістю – замість обсягу з горіх може бути досить невеликий краплі крему. Розповімо докладніше про те, як багато праймера, тональної основи, рум'ян, бронзера та інших засобів необхідно, щоб макіяж вийшов натуральним і гармонійним.

Праймер

Базовий шар не повинен бути щільним. В іншому випадку тональний крем, нанесений поверх, протягом дня може «поплисти». Пари натискань на дозатор буде досить. З огляду на, що у праймерів зазвичай тане текстура гелю або крему, більшого обсягу для підготовки шкіри до мейкапу не буде потрібно. Розподіліть засіб по Т-зоні або зовсім нанесіть тільки на ті ділянки обличчя, які потребують корекції тони.

Коректор та консилер

У цих коштів, як правило, досить щільна текстура.Тому маленької «горошини» вистачить на те, щоб замаскувати і темні кола під очима, і прищики. До речі, щоб уникнути нашарування різних засобів, залиште в тих місцях, де шкіра в цілому гладка, але є невеликі запалення, тільки коректор. Перекривати цю зону ще і тональним кремом немає сенсу.

Тональний крем


Щоб отримати невагомий шар тонального покриття, видавіть на палітру велику краплю крему розміром з ядро ​​арахісу. Якщо ви робите макіяж на вечір, знадобиться більше засоби (можливо, в два рази), але в денному макіяжі такою кількістю цілком можна обійтися. А краще і зовсім нанести тональний крем тільки на проблемні зони, щоб не перевантажувати особа косметикою.

рум'яна

  • Проведіть пензлем по рум'янам, щоб набрати потрібну кількість пудровий кошти. Обов'язково збийте надлишки, легенько постукавши по ручці кисті, інакше рум'янець вийде дуже яскравим і розтушувати його буде непросто.
  • З кремовими рум'янами ще легше помилитися. Про дозі об'ємом з горошину не може бути й мови – потрібно в два або навіть в три рази менше кошти, щоб, растушевав його по шкірі, надати обличчю свіжий відтінок.

бронзер

Те ж саме стосується бронзера.Це підступне засіб, так як при поганому освітленні ви можете не відразу зрозуміти, що на обличчі його занадто багато. Так що бронзера потрібно ще менше, ніж рум'ян.

  • Якщо мова йде про рідкому бронзера, то вистачить одного натискання на дозатор. При цьому обов'язкова ретельна розтушовування, щоб контурінг, виконаний цим засобом, вийшов ледь помітним.
  • Окремо варто згадати матовий бронзери-скульптор – його рекомендують наносити в мікродозах, щоб не залишити на вилицях сіро-коричневих плям. Достатньо злегка торкнутися пудровий поверхні цього кошти і приступати до корекції особи.

хайлайтер

Все залежить від того, який ефект ви хочете отримати. Однією краплі-перлинки, якщо хайлайтер рідкий, вистачить, щоб подушечками пальців розподілити засіб по верхній частині скул і додати сяйва у внутрішніх куточків очей.

пудра

Уникайте наносити її щільним шаром. Пару раз проведіть пензлем по поверхні кошти в футлярі і, збивши надлишки, обмахніть особа – так пудра ляже на шкіру легким серпанком. Робіть акцент на Т-зону – саме тут зазвичай потрібно матовий ефект, створюваний пудрою.

помада

Тут все індивідуально.Помаду можна нашаровувати, щоб вийшов більш інтенсивний, насичений колір. Але деякі нюанси в нанесенні все-таки є і стосуються вони текстури: якщо говорити, наприклад, про рідкої помаді, то це повинен бути строго один шар, інакше покриття розтріскається.

А ви знаєте, в якій кількості використовувати макіяж-засоби?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: