Коли необхідно міняти кисті для макіяж: як визначити

Як зрозуміти, що пора замінити кисті для макіяжу на нові?

Навіть якісні аксесуари час від часу потрібно міняти. Питання тільки, коли. Розбираємося в деталях

Хороші кисті для макіяжу – інвестиція в красу. Але навіть якісні дорогі інструменти з часом приходять в непридатність. Як зрозуміти, що пора вирушати за новою пензлем для макіяжу?

  • Якщо вам доводиться прикладати більше зусиль, щоб завдати макіяж, розтушовувати смужки або плями, і це повторюється з разу в раз, то проблема не в ваших навичках або косметиці. Це – перший сигнал до того, щоб розлучитися зі старою кистю.
  • Візажист Нік Чапман закликає звертати увагу на стан самої кисті. Коли вона втрачає форму, її пора міняти. Помітити це можна під час миття – ворсинки починають стовбурчитися, не бажають приймати потрібну форму.
  • Часто кисті починають «лисіти». Це може статися, якщо після миття не розкладати їх на горизонтальній поверхні для висихання, а ставити в склянку – вода із залишками миючого засобу може пошкодити клейову основу.
  • Перш ніж позбуватися від кисті, ворсинки якої стали трохи більш жорсткими, блогери радять вимити її з кондиціонером. Ця рада працює тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте кисті з натурального ворсу.

А як часто ви міняєте кисті зі своєї косметички?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: