Як зробити свічковий гель своїми руками

Як зробити свічковий гель своїми руками

Поряд зі звичайними свічками з парафіну, набирає популярність їх новий різновид – гелеві свічки.

Обидва види однакові по призначенню, але гелеві свічки мають ряд відмінних переваг, і можуть виготовлятися в домашніх умовах.

Свічкова гель своїми руками

У застосуванні ці свічки більш довговічні в роботі, згорання відбувається повільніше парафінових аналогів, не виділяючи при цьому димного копчення.

Естетичне прикраса таких свічок нічим не обмежується, крім дизайнерських здібностей самого автора.

З'явилося бажання, але не знаєте, як зробити гель для свічок? Для їх виготовлення в першу чергу знадобиться свічковий гель. Прямуємо подальшого опису.

Інструкція по виготовленню гелю для свічок


знадобиться:

 • звичайна вода;
 • гліцерин;
 • желатин;
 • танін;
 • формочки, для заливки під майбутні вироби, підбирайте з числа скляного посуду, цікавої форми. Краще підходять склянки, келихи, розетки, вазочки.
 1. На 80-100 грам води знадобиться близько 20 грам желатину. Змішавши два склади, поступово вливають 100 грам гліцерину.
 2. 8-10 грам таніну розчиняють в 40 грамах трохи підігрітого гліцерину.Не засмучуйтеся, якщо отриманий склад має мутнуватий колір. Варто трохи підігріти, і суміш стане прозорою.
 3. Змішуємо обидві суміші, і доводимо на повільному вогні майже до кипіння. Все, загальний склад готовий до заливання. Переходимо до процесу виготовлення самих красивих виробів.


Матеріали для виготовлення гелевих свічок

 1. Знадобиться вище описаний гелевий склад.
 2. Матеріал для гніту, використовувати бажано армовані гноти, так як звичайні (бавовняні) не настільки економні.
 3. Також, за бажанням можна додавати різні ароматизатори. Барвники, і будь-які декори, якщо плануєте додатково прикрасити готові вироби.
 4. Крім цих компонентів, знадобиться тара, в яку будете заливати готову суміш. Посуд має бути ретельно промита, висушена.

Заготовивши все необхідне, ми приступаємо виготовлення гелевих свічок. В цьому немає нічого складного, якщо будемо дотримуватися нижерасположенной інструкції.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ

Рецепти заливки гелевих свічок


Починаємо з гніту. Прикріпіть кінчик гніту по центру дна посуду.

Можна за допомогою крапельки клею. Другий кінець, трохи натягнувши, прикріпіть до центру будь-поперечини.Далі, гніт розташовується по центру, і вертикально.

Рецепти гелевих свічок

У приготовлений склад (див. Вище) можна додати трохи барвника, до отримання задуманого кольору. Так само і з добавкою ароматизатора, якщо маєте бажання.

На кінчику чайної ложки, в залежності від сили запахів. Ретельно перемішуючи компоненти, починаємо не поспішаючи заливати в підготовлену, з встановленим гнітом посудину.

Даємо залитому складу охолонути протягом хвилин тридцяти. Цей процес можна вважати остаточним в загальному приготуванні свічок в домашніх умовах.

Однак, є маса способів надавати більш красивий вигляд цим дивним саморобкам.

Додаткові прикраси зовнішнього вигляду


Шар залитого гелію може бути не тільки прозорим, або однотонним. Можна розбити процес заливки на кілька етапів. Заливати по порціях, даючи застигнути кожному кольоровому шару. Вийде багатошарова кольорова композиція.

Можна використовувати дрібні об'ємні декорації, у вигляді намистин, кристаликів, кульок і інших прикрас. Є умова, що потрібно виконати.

Такі декорації потрібно попередньо опустити в рідкий склад, і після дати такому покриттю ствердіти.Це допоможе позбутися від повітряних бульбашок, що можуть залишитися, якщо їх занурювати в розчин відразу.

Розташовувати елементи прикрас необхідно якомога ближче до стінок тари. Це буде сприяти їх більш приємному візуальному сприйняттю.

Таке домашнє захоплення, як і робота з таким цікавим матеріалом, дає виконавцям широку можливість для дизайнерських задумів, і самої сміливої ​​фантазії.

На знак подяки за працю, виходить прекрасна прикраса, зроблене власними руками. Пробуйте, і у вас все вийде!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: