Як зробити стильний манікюр?

Як зробити стильний манікюр?

Стильний манікюр – це, перш за все, доглянуті нігті. Головна помилка полягає в думці, що манікюр – це довгі яскраво нафарбовані кігтики. І роблять його тільки жінки. Однак манікюр полягає саме в догляді за нігтями.

Адже він може бути виконаний як на довгих нігтях, так і на коротких – такий манікюр називається обрізним. Довгі нігті йдуть не всім, і не всі можуть самостійно надати нігтю акуратну форму, так що обрізний манікюр в таких випадках виглядає набагато витонченіше. При цьому нігті не обрізають "під корінь", а залишають два-три міліметри довжини, коригуючи форму пилкою. Це правило стосується як жінок, так і чоловіків.

Якщо мова йде про довгих нігтях, їх форма і колір не повинні бути занадто екстремальними. Такий варіант годиться для вечірки, але в повсякденному житті довгі нігті гострої прямокутної форми, пофарбовані в чорний колір, будуть виглядати недоречно.

Оптимальною буде форма нігтя з закругленими згладженими краями – класична, "лопаткою" або повторює вигин подушечки пальця. Користуючись пилкою, пам'ятайте не тільки про форму, а й про здоров'я нігтя. Щоб ніготь не розшаровується, потрібно здійснювати рухи тільки в одну сторону.Не варто користуватися металевими пилками – вони також сприяють розшарування і витончення нігтя.

Чи не підпилюйте вологі нігті, які перебували у воді: вони сильно розм'якшені, і не винесуть механічного впливу. Так що розм'якшуючі і зміцнюють ванночки потрібно робити після підпилювання.

Кутикулу (тонку шкірку навколо нігтя) не обов'язково зрізати. У європейському варіанті манікюру її розм'якшують і відсувають до основи. До речі, манікюр, в ході якого зрізають кутикулу, називається російським. Кутикулу зрізають спеціальним тримерами – зовні він нагадує роздвоєну лопаточку. Тример дуже гострий, і працювати їм потрібно акуратно: якщо пошкодити судини, це викличе кровотечу, залишить ранки, які будуть довго гоїтися, а сам ніготь може почати рости нерівно.

Полірування всій поверхні нігтя не обов'язкова, однак бажано відполірувати його край. Після пилочки на нігті залишаються непомітні нерівності і пошкодження, через які лак ляже нерівно, а ніготь може почати розшаровуватися і ламатися. Колір лаку залежить від особистих переваг. Однак якщо хочеться чогось яскравого, краще зупинитися на класичному червоному, не більше того.У будь-якому випадку, на нігті має бути покриття – якщо не кольорове, то прозоре, для цього використовують декоративний або лікувальний лак. Ніготь без покриття піддається механічним впливам, яких Ви можете не помічати, проте вони залишають сліди у вигляді маленьких ямочок, подряпин і борозенок. Можна влаштовувати нігтям відпочинок від лаку – наприклад, пара годин перед тим, як нанести свіжий лак. У цей час корисно підживлювати ніготь спеціальним маслом.

Не варто забувати і про руки. Нафарбовані і відполіровані нігті не будуть виглядати красиво на тлі недоглянутою шкіри рук, тому про неї треба дбати постійно. Роботу по дому потрібно робити тільки в рукавичках. Перед тим, як надіти їх, нанесіть на шкіру жирний крем – підійде і "Дитячий". Після водних процедур корисно втирати крем в область навколо нігтя круговими масажними рухами.

Нігті говорять про людину не менше, аніж одяг, колір волосся, міміка і повадки. Недоглянуті руки здатні зіпсувати враження від самого продуманого образу, і положення не врятують ні дорогий костюм, ні модні аксесуари. Стильний манікюр говорить: мій володар стежить за собою, він знає, яку роль зовнішній вигляд відіграє в кар'єрі і відносинах, а тому не дозволяє собі виглядати неохайно.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: