«Спіральна» стрілка: як зробити самостійно з фото і інструкцією

Як зробити «спіральну» стрілку? ФОТОінструкція

«Переплітаються» підводка – один з головних хітів Instagram. Розповідаємо, як її повторити

Ваше завдання – намалювати звичайну стрілку, а потім доповнити її іншою, що оперізує базову. Для «спіралі» можна вибрати будь-який колір або навіть кілька. Про те, як зробити такий макіяж, читайте в нашій інструкції.

  • Підготуйте повіку за допомогою бази для тіней і затемніть складку коричневими тінями, щоб очей на тлі стрілки в майбутньому не виглядав «плоским».
©
  • Намалюйте чорною підводкою стрілку з досить довгим хвостиком, щоб у вас залишався запас для «маневрів» при створенні спіралі. Зачекайте пару хвилин, поки підводка висохне.
©
  • Для малювання додаткової кольорової стрілки використовуйте засоби з великою щільністю, наприклад, гелеву підводку, помаду для брів, кремові тіні або навіть матову помаду. Олівці для очей та лайнери для такого макіяжу не підійдуть, так як погано змішуються між собою і не мають достатньої інтенсивності кольору. Прорисуйте тонким пензлем для підводки перша ланка «спіралі», використовуючи, наприклад, фіолетовий колір. Рухайтеся від низу до верху, і зупиніться на моменті, де «спіраль» йде під чорну стрілку.
©
  • Почніть наступна ланка фіолетовим відтінком і продовжите рожевим, розтушуйте їх між собою.
©
  • Прорисуйте остання ланка рожевим кольором і зробіть гострий хвостик. При необхідності продовжите хвостик чорної стрілки.
©
  • Густо прокрасьте вії чорною тушшю.
©

Вийшло повторити? Поділіться своїм досвідом в коментарях!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: